Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

VT v Trenčíně ve výborné atmosféře.

V neděli odcestovala početná skupina na výběrové soustředění do Trenčína, kde jsme našli vynikající podmínky v překrásném prostředí Trenčianského hradu. Hned po příjezdu jsme v doprovodu mého kamaráda trenéra z Trenčína Milana Suletyho zjistili tréninkové  možnosti v lesoparku, kde jsme našli vynikající ubytování a stravu v blízkosti Trenčianského hradu a hned jsme s trenérem Reném Štrauchem připravili v přilehlých lesnatých cestičkách kvalitní trénink. 

V pondělí sice od rána pršelo, ale po strastiplné lesní cestě v okolí hradu, jsme se dostali po delší době na stadion u sportovního gymnázia a všichni předváděli společně se skupinou Milana velmi dobré tréninkové nasazení. Sice promáčení, ale všichni spokojení jsme přišli tentokrát výrazně rychleji na náš hotel, kde nás čekal výborný oběd a po odpoledním odpočinku připravil René  kvalitní trénink v lesoparku. Během tréninku nás opět přepadl déšť, ale v tréninkovém zápalu jsme to ani nevnímali a opět jsme velmi kvalitně odtrénovali. 

V dalších dnech už se má opět výrazně oteplit, a tak na výbornou partu, která tady je, čeká velmi zajímavý program, když kromě tréninků je čeká hned v blízkosti našeho hotelu velice krkolomné lanové centrum a také nám Milan domlouvá dračí lodě na které budou určitě všichni dlouho vzpomínat.

Tak a vzhůru na večeři, už se všichni ženou do našeho salonku, tak ať na mně něco zbude.

Č 

nově otevřený stadion nás teprve čeká

22.08. 2022, 18:29


Copyright © Cibasport.cz 2011