Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Festival sportovních akcí uzavřel přespolní běh pro ZŠ.

  V úterý organizačně proběhla pro nás poslední sportovní akce pro ZŠ,  přespolní běh Z lavic do Olympie a bylo to výborné zakončení, když necelá stovka žáků předvedla výborné nasazení, výkony a vytvořili výbornou atmosféru.
Souboje probíhaly na cca 670m okruhu, když 3. a 4.třídy běžely jeden okruh, od 5. třídy do 9.třídy absolvovali účastníci okruhy dva. Výbornou atmosféru měly mix štafety 6x jeden okruh a tři dívky a tři hoši v každé štafetě předváděli výborné výkony, když složení štafet do poslední chvíle dávalo možnost vítězství každé štafety.

  Vítězové v každé kategorii obdrželi krásné ceny a tím premiérový projekt Festival sportovních akcí odstartoval novou éru Brněnské laťky.

Od čtvrtka do neděle  bude připraven pro žáky základních škol zajímavý program 

 kombinace populárních sportů parkour společně s freestyle BMX a freestyle scooter na novém Hot Wheels pumptrack okruhu nabídne návštěvníkům Olympie Brno opět něco nového v již známém a zaběhnutém charakteru akce.
Pro den vysvědčení 30. 6. 2022 postavíme ve venkovních prostorech nový Hot Wheels pumptrack okruh, na které si děti budou moci zajezdit na koloběžce dětských BMX kolech. Pokud nebudou mít vlastní, veškeré vybavení společně s chrániči jim zapůjčíme na místě zdarma.

Č


29.06. 2022, 05:38


Copyright © Cibasport.cz 2011