Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žákyně v troskách!!

  Bohužel, ale 3.kolo mladšího žactva byla neskutečná pohroma pro naše družstvo, když jsme zaznamenali velké množství omluvenek, ale i neomluvenek!! a bohužel, ale takto se soutěž družstev nedá absolvovat!! Byl jsem osobně velice zklamán, když po naprosto úžasném nasazení a kolektivním pojetí starších žákyň v úterý v Břeclavi přišla studená sprcha a pravděpodobně ani postup do finále Jihomoravského kraje se nekoná a jenom díky velice malému počtu našich závodnic. 

O to víc musím vyzvednout všechny co nastoupili a bojovali o co nejlepší výkony, když máme určitě velice dobře zaděláno u ročníků 2010 a 2011, kteří předvedly výborné výkony na jejich věk. Naprosto jasně nejlépe bodující byla naše olympionička na LODM Natka Skálová, která zvítězila ve skoku vysokém výkonem 142cm, přidala velký osobák na 60m př. 10,29s a stejné umístění zopakovala i ve skoku dalekém výkonem 439cm. Osobák na 60m 8,42s předvedla Karolína Macenauerová, když přidala 3.místo ve skoku dalekém za výkon 434cm a za výkon 21,50s na 150m přidala družstvu 2bodíky. Výborně běžela v rozběhu na 800m Johana Drábková, když zcela jednoznačně doběhla na druhém místě v osobním rekordu 2:50,36. Velkým překvapením byly výkone Sofie Hamplové roč.2011, která si rozvrhla dobře síly na 300m trati a zaběhla osobák 50,18s a ještě přidala pěkný výkon na 150m 22,17s. Tři body urvala v míčku Karolína Kubátová za výkon 29,56m. Velice dobře naskočila do vlaku novicka Veronika Neumannová, která se bude určitě velice rychle lepšit. Naše záloha hodně mladých závodnic Anička Horká, Alžběta Navrátilová, Ema Vaňková, Izabel Lišková, Natálky Hortová a Halačková si vedla velice dobře a holky získaly velké zkušenosti. 

Kluci jako záloha mají tuto soutěž na získávání zkušeností a určitě Filip Urbánek si vedl velice dobře na trati 800m a benjamínek Miki Zpěvák roč. 2011 se určitě neztratil.

Určitě všichni kdo dnes nastoupili zaslouží velkou pochvalu.

Ctibor Nezdařil

Vedoucí družstev JAC Brno.

Výsledky najde zde....

 

 

    

16.06. 2022, 20:57


Copyright © Cibasport.cz 2011