Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Olympionici se představí v Olympii.

   Brno přivítá na 26.ročníku Brněnské laťky Olympia 2022 mimořádné startovní pole ve skoku vysokém žen z devíti států světa, když účast potvrdily světové hvězdy na čele s mistryní světa a jednou z nejlepších atletek světa Jaroslava Mahuchik z Ukrajiny s osobním rekordem 206cm. Další výškařka s osobním rekordem 202cm a s 2.místem z OH je její kolegyně z reprezentace Ukrajiny Yulyia Levchenko. Čtvrtým místem z MS a finalistka OH v Tokiu s osobním rekordem 197cm se může pochlubit Mária Vukovič z Černé Hory, když pouze o jedno místo za ní na MS skončila další reprezentantka Ukrajiny Irina Geraschenková, která navíc obsadila vynikající 4.místo na OH v Tokiu. Na definitivní potvrzení startu se čeká na šestou z OH v Tokiu a MS s osobním rekordem 196cm Safinu Sadullayevu z Uzbekystánu, když ve dvanácti členném startovním poli se představí divákům jediná česká zástupkyně pátá z HMS ve víceboji Dorota Skřivanová.
Kolik uvidíte olympioniků v Olympii? Vyjma již vyjmenovaných výškařek budou hosté Brněnské laťky naši úspěšní olympionici Jiří Lipták olympijský vítěz z Tokia, Adam Ondra světový fenomén v lezení a šestý lezec z OH v Tokiu a basketbalové legendy Kamil Brabenec a Jiří Okáč. 
Nenechte si ujít devítku světových olympioniků, kteří se sejdou na 26.ročníku Olympia 2022 od 16.30 hod. na parkovišti před nákupním centrem Olympia Brno.   

Č

Program celé akce naleznete po kliknuti na logo

12.06. 2022, 06:13


Copyright © Cibasport.cz 2011