Výborný výkon Jitky Nečasové ve Vyškově!!

Po dvou rozjezdových nezdařených závodech jsem se rozhodl přihlásit žákyni Jitku Nečasovou mimo soutěž na 2.ligu žen do Vyškova a i když technika  byla hodně vzdálená do optima, tak Jíťa zabojovala a předvedla výborný výkon, když překonala s velkou rezervou 163cm na první pokus. Tímto výkonem si Jíťa potvrdila oprávněnost nominace na LODM, když se zcela jasně potvrzuje, že nekoncepčnost nominačních závodů v kraji je na velmi vysoké úrovni, a tak jenom moje nadšení a obětavost zapříčinilo, že i když již žactvo nemá žádné závody do finální uzávěrky nominace na LODM, tak jsem nelenil, vyhledal a zaplatil závody na kterých jsme mohli ještě dokázat  vysokou výkonnost. To jsem zcela přesvědčen, že pokud by kraj zorganizoval, tak jak je tomu v jiných krajích, několik vyloženě nominačních závodů směrem k LODM, tak by se ještě prosadili i další atleti. Jenomže to je práce a to se nikomu nechce dělat. Však ono to nějak dopadne.

Tímto výkonem se Jitka posunula na výborné 4.místo průběžných tabulek ČR a jsem přesvědčen, že potenciál Jitky jsou výšky okolo 168cm.

Ve druhé lize hostují naše členky za AK Blansko a výrazně bodově přispěly holky k výbornému druhému místu AK Blansko. Parádní formu předvedla Natka Poláčková, když perfektně rozběhla 400m a kvalitním časem 58,88s doběhla na druhém místě a stejné umístění předvedla i na poloviční trati, kde předvedla výkon 25,74s a připsala družstvu 18bodů. Další důležité body připsala Luisa Klementová, když na 200m výkonem 26,26s obsadila 6.místo, ve výšce připsala 4,5 bodu za výkon 146cm a za 5.místo ve skoku dalekém s výkonem 510cm přidala 6.bodů a 15,5 bodu byl velmi příjemný bodový zisk. Další bodový zisk připsaly holky v trojskoku, když Agáta Andělová dopadla na 10,02m a měla pouze dva platné pokusy, když poslední velmi lehký přešlap by znamenal výkon okolo 10,80m a tak za 4.místo připsala 7bodů, když poprvé se postavila na trojskok Julča Miková a brala 5bodů za výkon 9,70m. Cellem holky vybojovaly 45,5 bodu a to ještě pro zranění nemohla zasáhnout do bojů Kristýna Nollová.