Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Přebor oddílů JAC a BYAC Brno s kvalitními výkony.

  V sobotu 23.4. jsme zahájili sezónu na dráze za slunečného počasí, když bohužel těsně po zahájení závodu se silný vítr otočil a ubíral sprinterům vteřiny a v dálce centimetry. I přesto byly k vidění velmi kvalitní výkony na zahájení sezóny.

Velkým zpestřením byla účast trojice reprezentantů z Chorvatska na sprinterských distancích, když zcela jasně ovládli distance na 100m a 200m a hlavně výkon na 200m 21,83s v podání dorostence Roko Farka má svoji kvalitu.

  Nás samozřejmě zajímalo jak si povedou naši kandidáti na start na LODM a rozhodně nezklamali, když hlavně na trati 1500m předvedl velmi dobrý výkon v sólovém závodě Martin Dobčák, když se časomíra zastavila na velkém osobáku 4:28,31 a tímto výkonem si zajistil účast na LODM. Další potvrzení výborné výkonnosti a účasti na LODM předvedla mladší žákyně Natálka Skálová, která zaznamenala hatrick a hlavně ve skoku vysokém předvedla velice kvalitních 151cm, když ve skoku dalekém zaznamenala osobní rekord v protivětru 456cm a třetí vítězství zaznamenala v hodu oštěpem. Další celkem jasná kandidátka na LODM a medailistka z HMČR Jitka Nečasová si tentokrát vybrala slabší chvilku a s výkonem 151cm určitě nebyla spokojená. Právě opačně se radovala ve stejném sektoru Viki Bočková, která si stejným výkonem 151cm vylepšila osobák a o pokus zvítězila. Velkou šanci na start na LODM má Lukáš Merta, když dnes předvedl výkon 42,20m a určitě jeho možnosti jsou výkony za 45m. V mladších žákyních potvrdila dobrou formu Karolína Macenauerová na 60m, když v protivětru si vylepšila osobák na 8,51s. Vynikající výkon předvedl ve výškařském sektoru Lukáš Kouřil z Rosic, který u nás hostuje a úspěšný skok na 183cm naznačil jeho ambice na 190cm a to ještě v protivětru předvedl ve skoku dalekém 574cm. Velkou škodou bylo onemocnění virózou Adama Slavíčka, který je žhavým kandidátem na start na LODM na 60m a jeho forma v posledních dnech stoupala. Velmi dobře se představila se třemi osobáky Sophie Curran, když nejhodnotnější je určitě na 800m, když velice lehce zvítězila v čase 2:37,51, když přidala osobáky ve skoku dalekém výkonem 438cm a na 60m zaznamenala čas 8,88s.Mezi dorostenkami se blýskla kvalitním výkonem v hodu oštěpem Terka Láchová, když předvedla výkon 37,95m. V početném startovním poli bylo k vidění mnoho osobních rekordů a určitě se můžeme těšit na další závody.

Předprogram obstaraly kategorie přípravek startem ve čtyřboji a stovka dětiček předváděla úžasné nasazení a souboje podpořené nádhernou atmosférou vytvořenou rodiči.

 

Č       

Výsledky přboru naleznete zde....

Výsledky přípravek naleznete zde...

24.04. 2022, 08:18


Copyright © Cibasport.cz 2011