Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na MČR v přespoláku získávali naši zkušenosti.

  Ve Slavkově v zámeckém parku se v sobotu konalo MČR v přespolním běhu v mládežnických kategoriích a my jsme vyslali početnou skupinu, když v nepředstavitelně početných startovních listinách, kde se pohybovaly počty startujících okolo stovky účastníků, se určitě neztratili naši a získali všichni velké zkušenosti.

Dle předpokladu dopadl nejlépe na tří kilometrové trati mezi žáky Martin Dobčák, když doběhl na vynikajícím sedmém místě a z ročníku 2008 byl nejlepší. Jako prvoročák se představil mezi dorostenci po delší závodní pauze Šimon Lopour a rozhodně předvedl na čtyř kilometrové trati dobrý výkon, když doběhl  v lepší polovině startovního pole na kvalitním 24.místě. Mezi dorostenkami bojovala Zuzka Machů a cílem proběhla po třech kilometrech na 41.místě. Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii mladšího žactva, kdy v nejpočetnějším startovním poli sto čtrnácti závodnic si děvčata mákla a dva kilometrové okruhy zvládly na 89.místě Terka Machů, hned za ní doběhla Johana Drábková a na 101.místě Natálka Hortová.  Rozhodně zaslouží holky všechny velkou pochvalu za nastoupení na náročnou trať i přes to, že jejich disciplíny jsou někde jinde. V kategorii hochů překvapil velkou bojovností prvoročák mezi mladšími kluky Filip Urbánek, když doběhl v půlce startovního pole na 56.místě a předvedl výborný závěr. Ve starším žactvu se prosadil na 51.místě prvoročák Šimon Pecka.

Bohužel, ale nechápu proč se neobjevily výsledky přípravek, kde se statečně i s pádem rval Tomáš Juřica, ale bohužel jeho umístění zatím neznáme. 

 Všichni kdo nastoupili zaslouží velkou pochvalu a zcela jistě získané zkušenosti z tak masového MČR v přespoláku zúročí na dráze. 

Č

Výsledky naleznete zde..

27.03. 2022, 16:19


Copyright © Cibasport.cz 2011