Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Do Olomouce odcestovalo torzo závodníků, které předvedlo kvalitní výkony.

  V Olomouci proběhl v pátek 21.1. zahajovací závod pro starší žactvo a z třinácti nominovaných se nakonec zúčastnilo díky nemocem a zraněním pouze torzo čtyř našich zástupců, kteří ale předvedli kvalitní výkony. 

Hned první na start  800m nastoupil poprvé mezi starší žáky Martin Dobčák a v Olomoucké nudli nedal starším borcům s lepšími osobáky žádnou šanci a od startu do cíle udržel první místo v čase 2:29,65 a na dvoustovkovém ovále bude zcela jistě jeho výkon hluboko pod 2:20,0 a neměl by scházet na halovém MČR žactva. Další, dá se říct nečekané vítězství zaznamenala ve výškařském sektoru Viky Bočková, která již v rozeskakování předváděla velmi pěkné skoky a vítězství vybojovala novým osobním rekordem 150cm. Prvoročačka mezi staršími žákyněmi Sophie Curran rozběhla závod na 800m velmi opatrně a v závěru mohutným finišem doběhla na pěkném čtvrtém místě, když zcela jistě mohla bojovat o místo na stupních vítězů. Výsledný čas 2:49,98 si výrazně posune na dvoustovkové dráze a nebojácně běženém závodě. Poslední kdo se představil na dráze byla také prvoročačka Sofie Kleisová, která běžela 800m a po doběhu se časomíra zastavila na 3:00,62 a bylo z toho 8.místo, když poprvé vrhala s 3kg koulí a předvedla výkon 6,87m.

Všem velká gratulace k předvedeným výkonům a umístěním a na dalších závodech snad s výrazně vyšší účastí.

Č

Výsledky závodu naleznete zde....

V sobotu se vydali do Olomouce i naši junioři Filip Žitný a Honza Čertek, když oba nastoupili na 60m, kde se dařilo lépe Filipovi, když předvedl 7,56s a vyrovnal si osobák a Honza zůstal těsně za osobním rekordem výkonem 7,67s. Oba se představili i na 60mpř. když si role vyměnili a Honza předvedl 8,85s a Filip poprvé na juniorských překážkách 10,18s.

Č 

22.01. 2022, 12:12


Copyright © Cibasport.cz 2011