Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Do Olomouce odcestovalo torzo závodníků, které předvedlo kvalitní výkony.

  V Olomouci proběhl v pátek 21.1. zahajovací závod pro starší žactvo a z třinácti nominovaných se nakonec zúčastnilo díky nemocem a zraněním pouze torzo čtyř našich zástupců, kteří ale předvedli kvalitní výkony. 

Hned první na start  800m nastoupil poprvé mezi starší žáky Martin Dobčák a v Olomoucké nudli nedal starším borcům s lepšími osobáky žádnou šanci a od startu do cíle udržel první místo v čase 2:29,65 a na dvoustovkovém ovále bude zcela jistě jeho výkon hluboko pod 2:20,0 a neměl by scházet na halovém MČR žactva. Další, dá se říct nečekané vítězství zaznamenala ve výškařském sektoru Viky Bočková, která již v rozeskakování předváděla velmi pěkné skoky a vítězství vybojovala novým osobním rekordem 150cm. Prvoročačka mezi staršími žákyněmi Sophie Curran rozběhla závod na 800m velmi opatrně a v závěru mohutným finišem doběhla na pěkném čtvrtém místě, když zcela jistě mohla bojovat o místo na stupních vítězů. Výsledný čas 2:49,98 si výrazně posune na dvoustovkové dráze a nebojácně běženém závodě. Poslední kdo se představil na dráze byla také prvoročačka Sofie Kleisová, která běžela 800m a po doběhu se časomíra zastavila na 3:00,62 a bylo z toho 8.místo, když poprvé vrhala s 3kg koulí a předvedla výkon 6,87m.

Všem velká gratulace k předvedeným výkonům a umístěním a na dalších závodech snad s výrazně vyšší účastí.

Č

Výsledky závodu naleznete zde....

V sobotu se vydali do Olomouce i naši junioři Filip Žitný a Honza Čertek, když oba nastoupili na 60m, kde se dařilo lépe Filipovi, když předvedl 7,56s a vyrovnal si osobák a Honza zůstal těsně za osobním rekordem výkonem 7,67s. Oba se představili i na 60mpř. když si role vyměnili a Honza předvedl 8,85s a Filip poprvé na juniorských překážkách 10,18s.

Č 

22.01. 2022, 12:12


Copyright © Cibasport.cz 2011