Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Brněnský bežecký pohár odstartoval v Jehnicích

V Jehnicích odstartoval jako již tradičně 17.listopadu první díl Brněnského běžeckého poháru. Na startu nechyběli ani naši závodníci,kteří zde měli početné zastoupení. O nejzářivější výsledek se postaral v kategorii připravek mladších Filip Chloupek, který vybojoval třetí místo. Ani ostatní závodníci se neztratili a měli jsem mnoho umístění v první desítce. V kategorii staršího žactva Martin Šír (6.místo), Martin Dobčák (7.místo), Šimon Pecka (10.místo). Ve Starších žákyních potom, Jitka Nečasová (7.místo), Sophie Curran (8.místo), Sofie Kleisová (9.místo). V mladším žactvu Matouš Lopour (8. místo), stejné umístění vybojoval v kategorii přípravek starších Adam Curran a ve starších dívkách Sára Pecková (10.místo). Ani v nejmladší kategorii nechyběli naši zastupci, tam si nejlépe vedla Laura Strýčková (9.místo).

Všem závodníkům moc gratulujeme a budeme se těšít na dalším kole seriálu BBP Mikulášský běh v Okrouhlé, který se uskuteční 4.12.

Podrobné výsledky naleznete zde: https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Vysledky/Seznam-probehlych-akci/c2132-Detail-akce/ata872-BBP-1-Beh-o-pohar-Jehnic

ŠK

18.11. 2021, 09:46


Copyright © Cibasport.cz 2011