Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Dorost ukončil sezónu v Břeclavi.

   Finále mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů ukončilo letošní sezónu a tak naše družstva dorostenek a dorostenců si s chutí zazávodilo, bez ambicí na postup na MČR. 

 Dorostenky nastoupily takřka v plné sestavě, když se dařilo Terce Slavíčkové, která si ve vrhu koulí yylepšila osobák  na 11,42m  a obsadila 5.místo. Na 200m vyběhla Verča Jakusidisová 6.místo za čas 26,36s, když přidala body za 9.místo v dálce výkonem 498cm a v hodu oštěpem zaostala těsně za osobákem výkonem 30,68m a urvala po delší rekonvalescenci 1bodík. Hostující holky z Trenčína přidaly body v podání Lívie Hubschové za skok daleký 549cm 6bodů a 100m za 12,79s 7bodů. Mezi dorostenci si David Kovář díky zranění odskočil do sektoru oštěpu a předvedl pěkný výkon, když oštěp dolétl na hranici 44,97m a bylo z toho 5.místo. Hostující Mira Dvořáček připsal za vrhačské disciplíny disk a kladivo 4.bodíky. Po prázdninách se celkem slušně předvedl Filip Pavlíček, když zůstal ve výškařském sektoru jeden centimetr pod osobákem výkonem 169cm. 

V dresu Holešova se opět výborně předvedla Áďa Neužilová, když bezpečně vyhrála v trojskoku výkonem 11,82m a ve výšce přidala za druhé místo 9bodů za výkon 169cm a pro Holešov připsala velice cenných 20 bodů. Áďa se podívá na MČR družstev juniorek, kam družstvo Holešova postoupilo.

Po chvilce odpočinku se začneme intenzivně připravovat na příští sezónu.

Č 

výsledky najdete zde....

11.09. 2021, 18:51


Copyright © Cibasport.cz 2011