Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Výpravy na 16.ročník EKAG 2021 jsou na místě.

  V sobotu si mákly holky na ubytování, když více jak jeden tisíc dvě stě účastníků přijelo na koleje Purkyňova, aby se ubytovali a dostali potřebné informace. Velmi musím pochválit stavěcí četu, když vzhledem k akci na Palačáku jsme mohli zahájit stavět až od 16.00hod. a bylo to hodně náročné, aby se vše stihlo do tmy, ale děcka byly fantastické a s pomoc i rodičů od Martina Dobčáka jsme společně připravili stadión na neskutečné souboje, když nakonec přijeli zástupci z neskutečných 15 států. Již večer se stadion hemžil rozcvičující se omladinou.

Po náročné přípravě stadionu, jsem ve 20.00hod. zahájil v menze kolejí technickou poradu a více jak stovka trenérů  mně zaměstnávala spoustou dotazů. Nicméně všechno jsme s hlavním rozhodčím Šálkem vyřešili a synovec ředitele závodu Laďa Nezdařil komunikoval neúnavně v anglickém jazyce.

Takže vše je připraveno a zítra od rána vypuknou nekompromisní souboje a večer vypukne slavnostní zahájení za účasti ministryně financí, hejtmana Jihomoravského kraje, olympijského vítěze ve víceboji Roberta Změlíka a mnoho dalších osobností.

Č

04.09. 2021, 22:32


Copyright © Cibasport.cz 2011