Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

16.ročník EKAG 2021 je přede dveřmi.

    Již jen několik dní dělí účastníky od startu na největším žákovském závodě v Evropě na 16.ročníku European Kids Athletics Games, když na slavnostní zahájení přijede do Brna i přes někdy složité restrikce v některých státech, necelých 1400 talentů z šestnácti států Evropy a tak určitě se můžeme těšit tradičně na fantastickou atmosféru a kvalitní výkony.

    Slavnostní zahájení, které vypukne v neděli 5.9. od 20.00 hod. bude nabité doprovodným program, ve které budete moct sledovat vystoupení cirkusu LeGrando, ohňovou show, závěrečný velkolepí ohňostroj a to vše v doprovodu živých soch a vztyčením vlajky her. Po nástupu všech výprav přijdou na slovo osobnosti jak sportovní tak i politické. Na účastníky čeká „Olympijské okénko“ kde se nám svěří se svými pocity z OH v Tokiu brněnští televizní moderátoři společně s chodkyní Terezou Ďurdiakovou. V olympijském okénku nebude chybět olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík a ze známých politických špiček přivítáme hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha a  ministryni financí Alenu Schillerovou.

  Tak přijďte podpořit začínající atlety z celé Evropy na 16.ročník EKAG v neděli od 20.00 hod. do sportovního areálu Pod Palackého vrchem.

 

Č   

28.08. 2021, 15:10


Copyright © Cibasport.cz 2011