Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Starší žáci v Břeclavi druzí.

Ve středu proběhlo 1. kolo soutěže družstev starších žáků a i když na start se postavilo pouze 11 našich hochů, tak kluci vybojovali skvělé 2. místo a pokud naši sílu potvrdíme i v kole druhém, jasně postoupíme na semifinále Mistrovství Moravy a Slezska, které proběhne na začátku září.
 
Nejvíce bodujícím závodníkem našeho oddílu se stal Honza Bílek se ziskem 24 bodů. Honza zvítězil nad překážkami v novém osobáku 15,02s, na 150m vybojoval 2. příčku a ještě přidal 4 body ve skoku vysokém.
Druhým v pořadí v součtu 16 získanýh bodů pro družstvo se stal Šimon lopour, který zvítezil jasně na trati 1500m a ikdyž z toho byl sólo závod, tak Šimon zaběhl velmi kvalitních 4:27,55. a ještě přidal 5 bodů na sprinterské trati 60m.
12 bodů pro družstvo vyházel Lukáš Merta, 6 bodů získal v oštěpu za kvalitní výkon 41,01m, 5 bodů získal v hodu diskem a ještě bod ve vrhu koulí.
Na Hranici 10 bodů dosáhl Viny Pospíšil, když 4kg vážící kouli poslal do vzdálenosti 12,02m a skončil na 2. místě a ještě jeden bod získal v hodu oštěpem.
 
Na výborné výkony a osobáky dosáhli i další kluci a tak si všechny výkony můžete prohlédnout zde...
 
Na druhém kole bychom měli být ještě silnější, jelikož přibude Honza Kuchař a Bolek kočí, kteří se 1. kola zúčastnit nemohli a tak zabojujeme i o první příčku.
 
Gratuluji a těším se na druhé kolo!!!
 
JP
 
 
18.06. 2021, 10:27


Copyright © Cibasport.cz 2011