Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Ve Znojmě naši hostovali s velkými bodovými zisky.

   2.liga mužů a žen si dala dostaveníčko ve Znojmě a naši svěřenci hostovali v několika oddílech, když celý den provázel závod silně se točící vítr. V družstvu Blanska jsme měli hned tři zastoupení a nejlépe si vedla Veronika Jakusidisová, když již v rozběhu si doběhla pro letošňák a výkonem 12,43s jasně zvítězila s regulérním větrem v zádech, když ve finále doběhla na druhém místě v kvalitních 12,36s, ale bohužel s nedovolenou podporou větru. Na dvojnásobné trati nenašla přemožitelku a pro družstvo vyběhla 11bodů za čas 25,79s, když celou zatáčky se tento rozběh rval s neskutečně silným protivětrem a rovinku s bočním větrem. Další body přidala ve štafetě 4X100m, když ve finiši donesla štafetový kolík na druhém místě. Výborně si vedly i naše žákyně, když na 100m trati se probojovala do finále Kristýna Nollová v novém osobní rekordu 12,74s a ve finále doběhla na 8.místě v ještě vylepšeném čase 12,63s, ale bohužel s nedovolenou podporou větru, když stejný scénář s nedovolenou podporou větru se opakoval na 200m, kde předvedla kvalitních 25,86s a pro družstvo připsala body za celkové 2.místo a hned za ní doběhla další žákyně Natálka Poláčková v čase 26,10s a pro družstvo to znamenalo 7.bodů a navíc se podílela na druhém místě štafety. V dresu Holešova se představila Adéla Neužilová ve skoku vysokém a po šokujícím výkony z minulého víkendu zvítězila výkonem 169cm, když předváděla kvalitní skoky a určitě se můžeme těšit za týden na souboj na  MČR. V dresu Hodonína se představily dorostenky Zuzka Drápalová, která měla ve skoku dalekém v točícím se větru pouze jeden platný pokus 518cm, který znamenal body za 5.místo, když dva velmi malé přešlapy měly hodnotu okolo 540cm a na distanci 100m si vylepšila osobák v rozběhu na 12,91s. Další body pro družstvo Hodonína získala Tereza Slavíčková ve vrhu koulí, když za výkon 9,84m obsadila 4.místo a ještě se představila ve finále B na 100m, kde předvedla čas 13,04s.
Stejně úspěšní byli naši borci, kteří všichni bojovali v dresu Hodonína pod taktovkou trenéra  Pokorného a pro který získali velký bodový zisk. Dle předpokladů se nejlépe dařilo Honzovi Ondráčkovi, který nenašel přemožitele na 100m a na 200m, když ve finále na 100m se časomíra zastavila na 10,81s, ale vítr znehodnotil záznam osobního rekordu, když na 200m byl vítr v pořádku a čas 22,24s se promítne do tabulek. Stejnou porci sprintu absolvoval prvním rokem dorostenec David Kovář a před mistrovstvím ČR se dostává do velmi dobré formy, když si na obou distancích vylepšil osobní rekordy. Hned v rozběhu takřka za chvilkového bezvětří zvítězil v čase 11,13s, když ještě ve finále se přiblížil k metě 11 sekund na 6setin, ale tady zabránil nepovolený vítr k dalšímu vylepšení osobáku a tak bral body za 2.místo, když další výrazné vylepšení osobáku přidal na 200m, které prolétl v čase 22,81s a poprvé čas stlačil pod 23s a bylo z toho 3.místo. Na 100m trati se probojoval do finále B Vojta Smutný a časem 11,77s vybojoval pro družstvo 1bodík a osobák si veze ze Znojma neskutečný dříč Filip Žitný časem 11,94s. Navíc tito čtyři mušketýři nastoupili na štafetu 4x 100m a jasně zvítězili časem 44,14s a pro družstvo připsali 11bodů.                                       
Opravdu mimořádnou porci bodů připsali naši svěřenci různým oddílům, když celkový součet činil neuvěřitelných 121 bodů!!!
Všem patří velká gratulace za předvedené výkony.

Č

výsledky závodu najdete zde...

 

14.06. 2021, 05:52


Copyright © Cibasport.cz 2011