Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

První závod v Ostravě za velkého chladu. Upraveno.

  V Ostravě proběhl první závod na dráze, který dostal výjimku pro nejlepší dorostence a juniory a na delší dobu díky nesmyslným vládním restrikcím asi poslední. Bohužel, ale velmi chladné počasí a ještě šílenější účast nebyly zdaleka optimální podmínky pro nejlepší výkony. Přesto naše miniskupinka nezahájila sezónu vůbec špatně.
  V trojskoku za účasti dvou závodnic, rozhodně do letní sezóny vstoupila dobře Adéla Neužilová, když třikrát překonala 12m hranici a nejdelší pokus měřil 12,08m a rozhodně pokud se uspořádají další závody, tak její výkon bude stoupat. Bohužel, ale zranění zad výrazně ovlivnilo výkony dorostenky Veroniky Jakusidisové, když musela z dálkařské soutěže odstoupit a tak výkon 497cm s obrovským nedošlapem je daleko za jejími možnostmi a výkon na 200m 25,56s zdaleka neodpovídá jejím tréninkovým ukazatelům. Nicméně je potřeba se dát zdravotně do pořádku a vzhledem k vynikajícímu tréninkovému nasazení její výkonost je úplně někde jinde.   
Dobře si vedli i sprinteři, které zhodnotí osobní trenér.

Č 

Výsledky naleznete zde...

 

S velkou omluvou za pozdní článek z ostravských závodu přichází zhodnocení výkonů sprinterské dvojice Jendy Ondráčka a Davida Kováře. Oba dva nastoupili na tratích 100m a 200m. Jenda se na kratší distanci, jak v rozběhu, tak i ve finále dostal pod hranici 11s, konkrétně 10,96s. Na dvoustovce Jenda zaznamenal čas pouhé 4 setiny nad hranicí 22s, což je jeho nový venkovní osobák. David zvládl stovku za velmi kvalitních 11,27s, na dvoustovce předvedl 23,04s. Pokud si uvědomíme, že David je teprve prvním rokem dorostenec, tak se můžeme těšit na velmi kvalitní výkony a to již v této sezóně.

Kluci tedy předvedli skvělé výkony, zvlášť pokud vezmeme v potaz, že se jednalo o první závody, navíc v chaldu a težkých podmínkách a je tak vidět, že trénink jde správným směrem.

JP

03.05. 2021, 07:09


Copyright © Cibasport.cz 2011