Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Táboře na MČR v krosu nechyběli naši závodníci.

V neděli 11. 4. se uskutečnil v Táboře republikový šampionát v přespolním běhu. Na startu nechyběli ani naši závodníci, kteří o sobě dali, bez pochyb, v závodě vědět.

Hned jako první z našich želízek v ohni se představila v kategorii mladších žákyň Sophie Curran, pro kterou byl závod republikové úrovně premiérou. V nabitém startovním poli téměř 100 závodnic si vedla velmi dobře a na trati dlouhé 2 km dokázala vybojovat 35. místo.

Dalším našim reprezentantem byl v kategorii mladších žáků Martin Dobčák, který se představil taktéž na trati dlouhé 2 km. Martin se toho hned od startu nebál a rozběhl závod na čele startovního pole. V konečném pořadí vybojoval krásné 9. místo v konkurenci  70ti atletů. Ne nadarmo mu patřili ohlasy moderátora závodu a to především za jeho bojovnost v úvodu závodu.

V kategorii starších žáků patřil mezi adepty na přední umístění Šimon Lopour, ten se hned po startu ujal vedení startovního pole, v průběhu závodu se pak držel na předních pozicích a v konečném pořadí si doběhl pro 4. umístění. I přes bramborovou medaili a drobné zklamání, předvedl Šimon úcty hodný výkon, který zaslouží pochvalu.

Ještě jednou všem závodníků moc gratulujeme k výkonům! Věřím, že zkušenosti ze závodu zúročí v dalších startech letošní sezóny.

Podrobné výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/46834


ŠK

13.04. 2021, 11:05


Copyright © Cibasport.cz 2011