Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Táboře na MČR v krosu nechyběli naši závodníci.

V neděli 11. 4. se uskutečnil v Táboře republikový šampionát v přespolním běhu. Na startu nechyběli ani naši závodníci, kteří o sobě dali, bez pochyb, v závodě vědět.

Hned jako první z našich želízek v ohni se představila v kategorii mladších žákyň Sophie Curran, pro kterou byl závod republikové úrovně premiérou. V nabitém startovním poli téměř 100 závodnic si vedla velmi dobře a na trati dlouhé 2 km dokázala vybojovat 35. místo.

Dalším našim reprezentantem byl v kategorii mladších žáků Martin Dobčák, který se představil taktéž na trati dlouhé 2 km. Martin se toho hned od startu nebál a rozběhl závod na čele startovního pole. V konečném pořadí vybojoval krásné 9. místo v konkurenci  70ti atletů. Ne nadarmo mu patřili ohlasy moderátora závodu a to především za jeho bojovnost v úvodu závodu.

V kategorii starších žáků patřil mezi adepty na přední umístění Šimon Lopour, ten se hned po startu ujal vedení startovního pole, v průběhu závodu se pak držel na předních pozicích a v konečném pořadí si doběhl pro 4. umístění. I přes bramborovou medaili a drobné zklamání, předvedl Šimon úcty hodný výkon, který zaslouží pochvalu.

Ještě jednou všem závodníků moc gratulujeme k výkonům! Věřím, že zkušenosti ze závodu zúročí v dalších startech letošní sezóny.

Podrobné výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/46834


ŠK

13.04. 2021, 11:05


Copyright © Cibasport.cz 2011