Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Neděle na HMČR s problémy s fantastickým rozuzlením!!!

  Po náročném sobotním programu zaklekla do bloků v dopoledních hodinách ve třetím běhu Verča Jakusidisová na 200m a s přehledem svůj rozběh vyhrála v čase 25,77s. Chvíli po Verči zaklekl do bloků Honza Ondráček a i on nenechal nikoho na pochybách a jasně zvítězil ve svém rozběhu v čase 22,12s a oba si tím zajistili nasazení do lepší dráhy ve finále.
Po těchto rozbězích nastalo velké drama, když najednou Verča přišla a že nemůže najít batoh ve kterém měla tretry, mobil a další věci. Nastalo velké hledání do kterého se zapojilo mnoho trenérů, ale vše bylo dost beznadějné a s blížícím se finále nervozita stoupala a já osobně jsem myslel, že ani Verča nenastoupí na start. Nakonec nám pomohli pořadatelé, když v místnosti se ztrátami zapůjčili Verči tretry a tak Verča byla odhodlána na start nastoupit. Po všech peripetiích jsem vůbec nečekal nějaký slušný výkon. Po startu, ale Verča ukázala jaký má potenciál a finále rozběhla neskutečně rychle, když se výborně držela o rok starších hlavních favoritek závodu a po druhém výběhu ze zatáčky vybíhala na výborném třetím místě, které uhájila až do cíle. Šok pro mě byl, když se na světelné tabuli objevil vynikající čas 25,11s a třetí místo, když tímto časem i v cizích tretrách si vylepšila halový osobák o půl vteřiny. Za chvíli po fantastickém výkonu Verči zaklekl do bloků Honza Ondráček a ten jen potvrdil svoji výbornou formu, když v neskutečně rychlém závodě zaběhl vynikající osobák 21,81s a suverénně doběhl na stříbrné příčce. Tímto oba rozšířili celkovou sbírku medailí pro náš oddíl na neuvěřitelných šest medailí ve třech závodnících, což do počtu medailových umístění je celkové 5.místo mezi oddíly v celé ČR!!!
A tak konec dobrý všechno dobré, když po vyhlášení výsledků se objevil Verčin batoh a se všemi věcmi, takže odjezd z Ostravy byl mimořádně veselý.

Velká gratulace všem za předvedené skvělé výkony a vzhůru do přípravy na letní sezónu a věřme, že bez výrazných omezeních!!

Celkové medailové shrnutí: Veronika Jakusidisová – zlato z výšky a bronzy ze 60m a 200m, Honza Ondráček – stříbro z 200m a bronz ze 60m a Adéla Neužilová bronz z trojskoku.

Č   

Výsledky najde zde....

Všechny medaile pohromadě!!

Bronzová dvoustovka v podání Verči.

Stříbro za 200m ve vynikajícím osobáku Honzi Ondráčka.

07.03. 2021, 17:50


Copyright © Cibasport.cz 2011