Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

VT v Tatrách díky pandemii s problémy, ale nakonec vše dobře dopadlo- přidány fotky.

Samozřejmě pandemie velice výrazně zasáhla oblast přípravy, výcvikových táborů a tak byla ohrožena organizace dlouhodobě tradičního soustředění na Štrbském plese. Nicméně i přes tyto problémy jsem se nakonec rozhodl vyrazit s mini skupinkou se připravit na příští sezónu. Po nutných testech na covid, které jsem absolvoval já, trenér Pokorný a svěřenci David Kovář, Honza Ondráček, Tereza Slavíčková a Veronika Jakusidisová,  nás bohužel potkala velice nemilá zpráva, když naše výrazná posila a velká kandidátka na start na ME do 17let Verča byla jako jediná hodnocena pozitivně, což vyvolalo velký smutek u Verči a samozřejmě i u mě jako trenéra. Nicméně zbytek samozřejmě odjel nabírat fyzičku do hor a i když Štrbské pleso se proměnilo díky pandemii v město duchů, tak jsme využili jediné možnosti k ubytování, protože ostatní hotely a služby byly zavřené. Celkem příznivé počasí umožnilo od 24. do 30.10. trenéru Pokornému připravit náročný program a celá jeho skupina absolvovala velice kvalitní a náročnou přípravu.

 Po návratu a ukončení povinné karantény Verči  jsme se po několika trénincích dohodli, že přece jenom vyrazíme za kvalitní přípravou na Štrbské pleso a tak po týdnu doma jsem se opět vracel do hor. Vzhledem k tomu, že ve stejnou dobu zde byl i se skupinou můj dlouholetý kamarád z Trenčína Milan Sulety, tak jsme spojili síly a tréninky byly opravdu velice kvalitní, náročné a Verča předvedla naprosto vynikající tréninkové nasazení a mimořádný potenciál, když se to zcela jistě projeví ve výkonech. Vše navíc doprovázené naprosto neskutečným počasím, když od prvního dne nás na každém kroku doprovází slunečné počasí, když tréninky a túry jsme  mohli absolvovat i v triku. Přísloví, že všechno zlé je k něčemu dobré naprosto zafungovalo a tak kvalitní podmínky na přípravu jsem tady za těch mnoho let ještě nezažil. Také oba odjíždíme z Tater velice spokojeni a už dlouho jsem neměl tak dobré pocity po absolvování náročného soustředění.
 Už zbývá jen doufat, že vše se v dobré obrátí a my budeme mít možnost již v halové sezóně předvést co jsme doposud natrénovali.  

Č

fotky Tatry s Verčou zde......

fotky Tatry s Pokecem zde....

 

13.11. 2020, 08:45


Copyright © Cibasport.cz 2011