Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

VT v Tatrách díky pandemii s problémy, ale nakonec vše dobře dopadlo- přidány fotky.

Samozřejmě pandemie velice výrazně zasáhla oblast přípravy, výcvikových táborů a tak byla ohrožena organizace dlouhodobě tradičního soustředění na Štrbském plese. Nicméně i přes tyto problémy jsem se nakonec rozhodl vyrazit s mini skupinkou se připravit na příští sezónu. Po nutných testech na covid, které jsem absolvoval já, trenér Pokorný a svěřenci David Kovář, Honza Ondráček, Tereza Slavíčková a Veronika Jakusidisová,  nás bohužel potkala velice nemilá zpráva, když naše výrazná posila a velká kandidátka na start na ME do 17let Verča byla jako jediná hodnocena pozitivně, což vyvolalo velký smutek u Verči a samozřejmě i u mě jako trenéra. Nicméně zbytek samozřejmě odjel nabírat fyzičku do hor a i když Štrbské pleso se proměnilo díky pandemii v město duchů, tak jsme využili jediné možnosti k ubytování, protože ostatní hotely a služby byly zavřené. Celkem příznivé počasí umožnilo od 24. do 30.10. trenéru Pokornému připravit náročný program a celá jeho skupina absolvovala velice kvalitní a náročnou přípravu.

 Po návratu a ukončení povinné karantény Verči  jsme se po několika trénincích dohodli, že přece jenom vyrazíme za kvalitní přípravou na Štrbské pleso a tak po týdnu doma jsem se opět vracel do hor. Vzhledem k tomu, že ve stejnou dobu zde byl i se skupinou můj dlouholetý kamarád z Trenčína Milan Sulety, tak jsme spojili síly a tréninky byly opravdu velice kvalitní, náročné a Verča předvedla naprosto vynikající tréninkové nasazení a mimořádný potenciál, když se to zcela jistě projeví ve výkonech. Vše navíc doprovázené naprosto neskutečným počasím, když od prvního dne nás na každém kroku doprovází slunečné počasí, když tréninky a túry jsme  mohli absolvovat i v triku. Přísloví, že všechno zlé je k něčemu dobré naprosto zafungovalo a tak kvalitní podmínky na přípravu jsem tady za těch mnoho let ještě nezažil. Také oba odjíždíme z Tater velice spokojeni a už dlouho jsem neměl tak dobré pocity po absolvování náročného soustředění.
 Už zbývá jen doufat, že vše se v dobré obrátí a my budeme mít možnost již v halové sezóně předvést co jsme doposud natrénovali.  

Č

fotky Tatry s Verčou zde......

fotky Tatry s Pokecem zde....

 

13.11. 2020, 08:45


Copyright © Cibasport.cz 2011