Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Tréninky během nouzového stavu, krizové opatření vlády ČR. Aktualizováno.

Vážení rodiče,
     na základě dalších restrikcí vyhlášené v nouzovém stavu vládou ČR jsou vydána během několika dní nová opatření v rámci epidemie pro trénink a závody skupin organizovaných sportovními kluby, do kterých jsou zařazeny i Vaše děti. Vzhledem k vydaným opatřením pro organizovaný sport se tentokrát výrazně dotýká i nás. V této překotné době plné kotrmelců naší vlády musíme udělat opatření i my a tak věřím, že vše zvládneme společnými silami ve prospěch pohybu Vašich dětí a budete mít trpělivost s mimořádně náročným organizačním zajištěním přípravy z naší strany, kdy my budeme bojovat do posledních chvil. 
 
     Rozhodně prosím počítejte s tím, že po dobu vydaných restrikcí, údajně na 14dní!!! /kéž by to byla pravda/, mohou probíhat tréninky pouze ve venkovním prostředí a pouze ve skupinách o 20ti osob /větší skupiny budou rozděleny a vedeny dvěma trenéry/. Trenéři budou připraveni za každého počasí absolvovat trénink a je jenom na vašem rozhodnutí zda půjde vaše dítě na trénink. 
 
     V případě účasti na tréninku je proto naprosto nutné, aby děti byly dostatečně vybaveni na trénink venku.
 
     V případě, že rodič doprovází dítě na trénink, tak musí předat dítě trenérům před areálem a po tréninku si je tam zase vyzvednout. Nemůže nikdo z rodičů být během tréninku v areálu!!! Proto je nutné přijít na trénink nejpozději 5minut před tréninkem!!! aby trenér odvedl celou skupinu a zahájil trénink v určenou dobu. 
 
     V případě vyzvedávání dětí v družině, by se nemělo nic měnit, trenéři si vyzvednou děti jako doposud a opět je předají do družiny. V případě nuceného omezení ředitelů ZŠ, kteří zatím sami neví co mají dělat k vůči dalším mimoškolním aktivitám Vás budeme dodatečně informovat. 
 
     Další dotazy ohledně tréninků na ZŠ Horníkova směřujte na pana Jana Pokorného na tel.číslo: 603530390 a na ZŠ Laštůvkova na slečnu Šárku Klaclovou na tel.číslo 731131872.
 
     Děkuji za pochopení.
     Ctibor Nezdařil
     předseda oddílu

 

10.10. 2020, 08:20


Copyright © Cibasport.cz 2011