Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Tréninky během nouzového stavu, krizové opatření vlády ČR. Aktualizováno.

Vážení rodiče,
     na základě dalších restrikcí vyhlášené v nouzovém stavu vládou ČR jsou vydána během několika dní nová opatření v rámci epidemie pro trénink a závody skupin organizovaných sportovními kluby, do kterých jsou zařazeny i Vaše děti. Vzhledem k vydaným opatřením pro organizovaný sport se tentokrát výrazně dotýká i nás. V této překotné době plné kotrmelců naší vlády musíme udělat opatření i my a tak věřím, že vše zvládneme společnými silami ve prospěch pohybu Vašich dětí a budete mít trpělivost s mimořádně náročným organizačním zajištěním přípravy z naší strany, kdy my budeme bojovat do posledních chvil. 
 
     Rozhodně prosím počítejte s tím, že po dobu vydaných restrikcí, údajně na 14dní!!! /kéž by to byla pravda/, mohou probíhat tréninky pouze ve venkovním prostředí a pouze ve skupinách o 20ti osob /větší skupiny budou rozděleny a vedeny dvěma trenéry/. Trenéři budou připraveni za každého počasí absolvovat trénink a je jenom na vašem rozhodnutí zda půjde vaše dítě na trénink. 
 
     V případě účasti na tréninku je proto naprosto nutné, aby děti byly dostatečně vybaveni na trénink venku.
 
     V případě, že rodič doprovází dítě na trénink, tak musí předat dítě trenérům před areálem a po tréninku si je tam zase vyzvednout. Nemůže nikdo z rodičů být během tréninku v areálu!!! Proto je nutné přijít na trénink nejpozději 5minut před tréninkem!!! aby trenér odvedl celou skupinu a zahájil trénink v určenou dobu. 
 
     V případě vyzvedávání dětí v družině, by se nemělo nic měnit, trenéři si vyzvednou děti jako doposud a opět je předají do družiny. V případě nuceného omezení ředitelů ZŠ, kteří zatím sami neví co mají dělat k vůči dalším mimoškolním aktivitám Vás budeme dodatečně informovat. 
 
     Další dotazy ohledně tréninků na ZŠ Horníkova směřujte na pana Jana Pokorného na tel.číslo: 603530390 a na ZŠ Laštůvkova na slečnu Šárku Klaclovou na tel.číslo 731131872.
 
     Děkuji za pochopení.
     Ctibor Nezdařil
     předseda oddílu

 

10.10. 2020, 08:20


Copyright © Cibasport.cz 2011