Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Dorostenci 4. na Moravě a Slezsku.

Naše dorostenecké družstvo skončilo na Moravě v nabité konkurenci čtvrté. Na sklonku dlouhé sezóny se představili naši dorostenci na závěrečném třetím kole přeboru Moravy a Slezska. Po prvních dvou kolech, ve kterých jsme skončili také na čtvtém místě a postup na finále ČR byl pouze v teoretické rovině, jsme zvolili odlišný přístup a někteří kluci si po dohodě s trenéry vybrali na poslední závod sezóny pro ně netradiční disciplíny.

A tak se Jenda Ondráček po startu na 100m, kterou zvládl za velmi kvalitních 11,09s, předsatvil na trati 300m překážek a i z třetího běhu dokázal zvítězit jako jediný v čase pod 40s, konkrétně 39,88s. Na netradiční trati 800m se představil, hlavně překážkář, Filip Žitný a vůbec si nevedl zle, když ji doběhl v čase 2:25,93. Stejnou disciplínu absolvoval Lukáš Bambuch, když pro něj to byl vůbec první start v sezoňě doběhl v čase 2:25,61. Osobáček v dálce si vyskákal Kuba Růžička, když doletěl na značku 542cm. Seźoní výkon 173cm si vyskákal ve výškařském sektoru Radim Mlečka. K osobním rekordům se přiblížil, díky výborné formě ke konci sezóny, v disku, oštěpu i kladivu Alex Čača. Bodíky vybojoval i Kuba Kopeček v oštěpu za 3. místo. Osobní maxima zvládli kluci hostující z AK Rosice Zdeněk a David Šťavíkovi, David zvládl 1500m za 4:48,70 a Zdeněk 58,82s.

Všem gartuluji za krásné výkony, které kluci předváděli během celé sezóny a těším se na další sezónu, snad plnohodnou halovou, ve které se určitě budou posovout osobní maxima. 

Kompletní vysledky zde...

JP

01.10. 2020, 20:54


Copyright © Cibasport.cz 2011