Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Družstva mladšího žactva deklasovala zbytek kraje a v jednotlivcích jsme získali 14 medailí!!

 Ve Vyškově za nádherného počasí, ale totálním propadákem organizátorů, když zmatky a průtahy nesmyslů nebraly konce a tak za tmy se   vracely všechny družstva  pěkně naštvané. Nicméně i přes opravdu ubohou organizaci,  se naši svěřenci nakonec vraceli domů s vynikajícími úspěchy, když kluci i holky zvítězili s přehledem v soutěži družstev a ziskem titulu přeborníků Jihomoravského kraje postoupily obě družstva  na MMaS, které proběhne 4.10. v Blansku.

Během finále družstev, ale  bohužel pro pořadatele AHA Vyškov, proběhl i přebor jednotlivců což pořadatel totálně nezvládl a celá akce byla mimořádně podprůměrná.

Mezi jednotlivci se nám výkonnostně velice dařilo, když jsme vybojovali výborných čtrnáct medailových umístění a z toho bylo šest titulů mistra Jihomoravského kraje. Nejhodnotnější výkon předvedla ve výškařském sektoru Jitka Nečasová, která se přenesla přes osobní rekord 152cm a jen lehce shazovala 154cm. Velké double předvedli naší žáci, když výrazně skoro o deset metrů si vylepšil osobák v míčku Lukáš Merta až za hranici 70m o 88cm a druhý titul přidal v oštěpu, když opět přehodil 40m hranici o 1,70m. Druhé double a dva osobáky zaznamenal Adam Slavíček na trati 60m a 150m, které prolétl za 8,03s a 19,51s. Šestý titul přidal Petr Trungel na trati 60mpř. zlepšením osobáku na 10,24s, když ještě přidal ve skoku vysokém 3.místo za výkon 149cm. Na překážkách se dařilo i Sebastianovi Kubíčkovi, který doběhl na druhém místě v osobáku 10,53s. Neustále se závod od závodu lepší dvojčata Kačka a Týna Gottvaldová a dnes obě předvedly výborné zlepšení osobáků, když na sprinterských tratích vyběhla Kačka výborné osobáky na 60m 8,29s a na 300m 44,14s, které znamenaly stříbrné medaile a na 60mpř. 10,11s a bylo z toho 3.místo a Týna po dvou pádech na 60mpř. překonala ve výšce 141cm a pověsila si na krk bronz, když ještě v dálce předvedla osobák 440cm a zůstala těsně pod stupni vítězů. Bronz vyházel v hodu oštěpem za výkon a osobák 32,46m Vincent Pospíšil. Závěrečné štafety dívek nám přinesly stříbro, když medaile převzal kvartet ve složení Mertová, Letochová, Dohnálková a Klujová.

Č

Výsledky najdete zde...

 

23.09. 2020, 06:23


Copyright © Cibasport.cz 2011