Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Družstva mladšího žactva deklasovala zbytek kraje a v jednotlivcích jsme získali 14 medailí!!

 Ve Vyškově za nádherného počasí, ale totálním propadákem organizátorů, když zmatky a průtahy nesmyslů nebraly konce a tak za tmy se   vracely všechny družstva  pěkně naštvané. Nicméně i přes opravdu ubohou organizaci,  se naši svěřenci nakonec vraceli domů s vynikajícími úspěchy, když kluci i holky zvítězili s přehledem v soutěži družstev a ziskem titulu přeborníků Jihomoravského kraje postoupily obě družstva  na MMaS, které proběhne 4.10. v Blansku.

Během finále družstev, ale  bohužel pro pořadatele AHA Vyškov, proběhl i přebor jednotlivců což pořadatel totálně nezvládl a celá akce byla mimořádně podprůměrná.

Mezi jednotlivci se nám výkonnostně velice dařilo, když jsme vybojovali výborných čtrnáct medailových umístění a z toho bylo šest titulů mistra Jihomoravského kraje. Nejhodnotnější výkon předvedla ve výškařském sektoru Jitka Nečasová, která se přenesla přes osobní rekord 152cm a jen lehce shazovala 154cm. Velké double předvedli naší žáci, když výrazně skoro o deset metrů si vylepšil osobák v míčku Lukáš Merta až za hranici 70m o 88cm a druhý titul přidal v oštěpu, když opět přehodil 40m hranici o 1,70m. Druhé double a dva osobáky zaznamenal Adam Slavíček na trati 60m a 150m, které prolétl za 8,03s a 19,51s. Šestý titul přidal Petr Trungel na trati 60mpř. zlepšením osobáku na 10,24s, když ještě přidal ve skoku vysokém 3.místo za výkon 149cm. Na překážkách se dařilo i Sebastianovi Kubíčkovi, který doběhl na druhém místě v osobáku 10,53s. Neustále se závod od závodu lepší dvojčata Kačka a Týna Gottvaldová a dnes obě předvedly výborné zlepšení osobáků, když na sprinterských tratích vyběhla Kačka výborné osobáky na 60m 8,29s a na 300m 44,14s, které znamenaly stříbrné medaile a na 60mpř. 10,11s a bylo z toho 3.místo a Týna po dvou pádech na 60mpř. překonala ve výšce 141cm a pověsila si na krk bronz, když ještě v dálce předvedla osobák 440cm a zůstala těsně pod stupni vítězů. Bronz vyházel v hodu oštěpem za výkon a osobák 32,46m Vincent Pospíšil. Závěrečné štafety dívek nám přinesly stříbro, když medaile převzal kvartet ve složení Mertová, Letochová, Dohnálková a Klujová.

Č

Výsledky najdete zde...

 

23.09. 2020, 06:23


Copyright © Cibasport.cz 2011