Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Jubilejní 15.ročník EKAG těsně před startem se zajímavými hosty!!

   Závěrečné přípravy na jubilejní 15.ročník EKAG finišují a cca za tři týdny vše vypukne a i přes velké potíže způsobené celosvětovou pandemií a pokud se nestane již něco nepředvídaného, tak se nakonec pustí 7.9.2020 od ranních hodin do soubojů tisícovka mladých talentů z deseti států Evropy. Rozhodně toto číslo je hodně vysoké a jen díky velmi nejasné situaci s pandemií v Evropě se na poslední chvíli velmi neradi omluvily družstva Litvy a Ruska, odkud bylo registrováno na dvě stovky účastníku.

  Jubilejní 15. ročník EKAG bude na slavnostním zahájení tradičně vítat osobnosti a tak mezi mladé talenty přijde olympijský vítěz z Barcelony v desetiboji Robert Změlík, který se stal ambasadorem tohoto ojedinělého projektu. Z kulturního show byznysu se můžete těšit na vystoupení semifinalistky Československo hledá SuperStars velice sympatické brněnské studentky Kláry Berishy  s taneční skupinou. Samozřejmě nebude scházet vztyčení vlajky, ohňová show a závěrečný ohňostroj.

Rozhodně si nenechejte ujít tuto ojedinělou show a v pondělí od 20.00hod. se máte na co těšit, když na  ploše nebudou scházet i kameramani ČT.

Č   

  

15.08. 2020, 19:19


Copyright © Cibasport.cz 2011