Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Jubilejní 15.ročník EKAG těsně před startem se zajímavými hosty!!

   Závěrečné přípravy na jubilejní 15.ročník EKAG finišují a cca za tři týdny vše vypukne a i přes velké potíže způsobené celosvětovou pandemií a pokud se nestane již něco nepředvídaného, tak se nakonec pustí 7.9.2020 od ranních hodin do soubojů tisícovka mladých talentů z deseti států Evropy. Rozhodně toto číslo je hodně vysoké a jen díky velmi nejasné situaci s pandemií v Evropě se na poslední chvíli velmi neradi omluvily družstva Litvy a Ruska, odkud bylo registrováno na dvě stovky účastníku.

  Jubilejní 15. ročník EKAG bude na slavnostním zahájení tradičně vítat osobnosti a tak mezi mladé talenty přijde olympijský vítěz z Barcelony v desetiboji Robert Změlík, který se stal ambasadorem tohoto ojedinělého projektu. Z kulturního show byznysu se můžete těšit na vystoupení semifinalistky Československo hledá SuperStars velice sympatické brněnské studentky Kláry Berishy  s taneční skupinou. Samozřejmě nebude scházet vztyčení vlajky, ohňová show a závěrečný ohňostroj.

Rozhodně si nenechejte ujít tuto ojedinělou show a v pondělí od 20.00hod. se máte na co těšit, když na  ploše nebudou scházet i kameramani ČT.

Č   

  

15.08. 2020, 19:19


Copyright © Cibasport.cz 2011