Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Dorostenci čtvrtí na 1. kole soutěže družstev

V sobotu proběhlo 1. kolo soutěže družstev dorostu a juniorů a naši dorostenci vybojovali výborné 4. místo. Celý závod spláchl nepřestávacíjí déšť a tak výkony byly značně ovlivněny. Ale závodit se musí za každého počasí a získané zkušenosti v boji s časy, metry a počasím se určitě pozitivně promítnou do dalších závodů!

Jak si vedli kluci? Dvě vítězství zaznamenal Jenda Ondráček, když 100m proběhl v čase 11,33s a 200m zvládl, dokonce pouhé 3 setiny za svým osobním maximem, v neskutečném čase na dané podmínky - 22,23s

Vítězství ve své disciplíně, hodu oštěpem, získal Kuba Kopeček za výkon 55,50m a stupně vítězů vydřel na stýplu Kuba Urbánek, který po přepáleném startu doběhl v čase 6:25,87 na 3. místě. 7 bodů za 4.místo na 1500m získal David Šťavík. 5 bodů vybojoval Fili Žitný na překážkách, Alex Čača v disku a Radim Mlečka ve výšce.

Do soutěží družstev promluvily i naše dívky, když Juniorky Hostují za AK Olomouc a dorostenky jsou rozeděleny mezi družstva Orel Vyškov a TJ Znojmo.

Vyškovským Orlíkům přispěly holky celkem 27 body. Konkrétně 11 body přispěla sprinterka Terka Slavíčková na 100m, 200m a v kouli, 8 bodů přidaly na tarti 3000m Kiki Ježková a v disku a kladivu Barča Zahradníková.

Znojmeským dorostenkám naše holky pomohly 22 body. Vítězstvím a 11 body přispěla Marta Klobásková na tarti 3000m, a po 5 bodech získaly Zuzka Drápalová v dálce a na 100m a Eva Rajská ve výšce.

Juniorkám AK Olomouce získala Adéla Neužilová 12 bodů za 2. místo v trojskoku a 8. místo ve výšce, 3 body přidala Domča Miková na 100m stejně jako Adéla Pohlová na osmistovce.

Gratulujeme k výkonům a všichni se těšíme na nedělní 2. kolo II. ligy mužů a žen, kde se budeme snažit posouvat osobáky zase o kus dál. 

Kompletní výsledky zde...

JP

 

 

13.07. 2020, 10:56


Copyright © Cibasport.cz 2011