Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na Mistrovství Jihomoravského kraje řádil Jenda Ondáček!

Na Mistrovství Jihomoravského kraje řádil dorostenec Jenda Ondáček, když poprvé v kariéře zvládl zaběhnout 100m pod 11s!!! Přesně mu v cíli finálového běhu kamera zaznamenala čas 10,97! Jenda se tímto výkonem zařadil na 2. místo republikových tabulek a jelikož se jednalo teprve o jeho první vážný start v této sezóně, tak se máme určitě na co těšit! Navíc Jenda přidal velmi kvalitní čas na dvojnásobné trati - 22,36s a z přeboru kraje si odváží dva mistrovské tituly!

Celkem jsme jako oddíl posbírali 16 medailových umístění! Nejpilnějším sběratelem medailí byla Adéla Neužilová, která všechny své 3 starty (100, výška, trojskok) proměnila v tituly a za zmínku určitě stojí velmi kvalitní osobní rekord v trojskoku, když součet tří skoků byl ve vzdálenosti 11,78m, což znamená i třetí místo v průběžných republikových tabulkách!

Zlepšení osobního maxima předvedl na úvod sezóny Štěpán Prokeš, který v trojskoku dolétl za značku 12,98m.

Hladkému průběhu závodu nepomohl velmi roztažený časový pořad, vhledem k velmi nízkému počtu startujících, a který v kombinaci s vysokými teplotami závodníkům nepřál dosahovat optimální výkony. Ale i přes to, to byl pro většinu první ostrý start v sezóně na velkém oválu a již netrpělivě vyhlížíme další závody, kde budou bezesporu padat osobní rekordy! Nejbližší závod již v sobotu 4.7.2020 ve Vyškove na II. národní lize.

Kompletní výsledky, nejen našich závodníků, můžete shlédnout zde...

JP

29.06. 2020, 13:57


Copyright © Cibasport.cz 2011