Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na Mistrovství Jihomoravského kraje řádil Jenda Ondáček!

Na Mistrovství Jihomoravského kraje řádil dorostenec Jenda Ondáček, když poprvé v kariéře zvládl zaběhnout 100m pod 11s!!! Přesně mu v cíli finálového běhu kamera zaznamenala čas 10,97! Jenda se tímto výkonem zařadil na 2. místo republikových tabulek a jelikož se jednalo teprve o jeho první vážný start v této sezóně, tak se máme určitě na co těšit! Navíc Jenda přidal velmi kvalitní čas na dvojnásobné trati - 22,36s a z přeboru kraje si odváží dva mistrovské tituly!

Celkem jsme jako oddíl posbírali 16 medailových umístění! Nejpilnějším sběratelem medailí byla Adéla Neužilová, která všechny své 3 starty (100, výška, trojskok) proměnila v tituly a za zmínku určitě stojí velmi kvalitní osobní rekord v trojskoku, když součet tří skoků byl ve vzdálenosti 11,78m, což znamená i třetí místo v průběžných republikových tabulkách!

Zlepšení osobního maxima předvedl na úvod sezóny Štěpán Prokeš, který v trojskoku dolétl za značku 12,98m.

Hladkému průběhu závodu nepomohl velmi roztažený časový pořad, vhledem k velmi nízkému počtu startujících, a který v kombinaci s vysokými teplotami závodníkům nepřál dosahovat optimální výkony. Ale i přes to, to byl pro většinu první ostrý start v sezóně na velkém oválu a již netrpělivě vyhlížíme další závody, kde budou bezesporu padat osobní rekordy! Nejbližší závod již v sobotu 4.7.2020 ve Vyškove na II. národní lize.

Kompletní výsledky, nejen našich závodníků, můžete shlédnout zde...

JP

29.06. 2020, 13:57


Copyright © Cibasport.cz 2011