Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Čtvrtá atletická středa v dešti.

  Na Horníkové jsme uspořádali čtvrtou atletickou středu, která byla zaměřena na techniky a začátek proběhl ve vydatném dešti, který odlákal hodně přihlášených, když ke konci se počasí umoudřilo a bylo bez deště. I přes toto špatné počasí byly k vidění dobré výkony, když pěkný souboj předvedly holky ve výšce, kdy opět předvedla žákyně Terka Myšková kvalitních 156cm a na 160cm předváděla velice nadějné skoky, když vítězství lepším počtem pokusů vybojovala Adéla Neužilová a její sestra žákyně první rokem Eliška překonala 147cm. Velice dobře skákala mladší žákyně Jitka Nečasová, která se přenesla s velkou rezervou přes 141cm a velice lehce shazovala 145cm. V trojskoku se představily všechny tři holky z výšky a tady nejdále doplachtila Adéla Neužilová na 10,91m a segra překonala 10m hranici o pět centimetrů. 

Mezi borci předvedl ve vydatném dešti velmi kvalitní výkon v oštěpu David Kovář, když si dokonce udělal osobák výkonem 45,93m a v českých tabulkách je na pátém místě. V mladším žactvu zůstali kluci těsně pod 20m metou, když 19,30m předvedl Ondřej Šíma a hned za ním skončili bráši Sebastián a Samuel Kubíčkovi za výkony 18,16m a 18,08m. 

Mladší žactvo si vyzkoušelo trojskok z nohy na nohu a tam předvedla svoje odrazové schopnosti Jitka Nečasová, když doplachtila do vzdálenosti 8,70m a kluky ovládl výkonem 8,30m Adam Slavíček.

Poslední závod na Horníkové před prázdninami je za námi a už nás čeká jenom víkendové mistroství Jihomoravského kraje, když starší žactvo se představí v Břeclavi a kategorie dorostu a výše ve Znojmě.

Č     

 

 

24.06. 2020, 18:25


Copyright © Cibasport.cz 2011