Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Čtvrtá atletická středa v dešti.

  Na Horníkové jsme uspořádali čtvrtou atletickou středu, která byla zaměřena na techniky a začátek proběhl ve vydatném dešti, který odlákal hodně přihlášených, když ke konci se počasí umoudřilo a bylo bez deště. I přes toto špatné počasí byly k vidění dobré výkony, když pěkný souboj předvedly holky ve výšce, kdy opět předvedla žákyně Terka Myšková kvalitních 156cm a na 160cm předváděla velice nadějné skoky, když vítězství lepším počtem pokusů vybojovala Adéla Neužilová a její sestra žákyně první rokem Eliška překonala 147cm. Velice dobře skákala mladší žákyně Jitka Nečasová, která se přenesla s velkou rezervou přes 141cm a velice lehce shazovala 145cm. V trojskoku se představily všechny tři holky z výšky a tady nejdále doplachtila Adéla Neužilová na 10,91m a segra překonala 10m hranici o pět centimetrů. 

Mezi borci předvedl ve vydatném dešti velmi kvalitní výkon v oštěpu David Kovář, když si dokonce udělal osobák výkonem 45,93m a v českých tabulkách je na pátém místě. V mladším žactvu zůstali kluci těsně pod 20m metou, když 19,30m předvedl Ondřej Šíma a hned za ním skončili bráši Sebastián a Samuel Kubíčkovi za výkony 18,16m a 18,08m. 

Mladší žactvo si vyzkoušelo trojskok z nohy na nohu a tam předvedla svoje odrazové schopnosti Jitka Nečasová, když doplachtila do vzdálenosti 8,70m a kluky ovládl výkonem 8,30m Adam Slavíček.

Poslední závod na Horníkové před prázdninami je za námi a už nás čeká jenom víkendové mistroství Jihomoravského kraje, když starší žactvo se představí v Břeclavi a kategorie dorostu a výše ve Znojmě.

Č     

 

 

24.06. 2020, 18:25


Copyright © Cibasport.cz 2011