Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žáci vládli 1.kolu soutěže družstev.

Ve středu proběhlo první kolo soutěže družstev mladších žáků a naši kluci jasně, s obrovským náskokem, zvítězili s bodovým ziskem 179,5 bodu před druhou Moravskou Slavií se 101 body a třetím atletickýcm klubem Kuřim s 59,5 body.

Nejúspěšnějšími sběrateli bodů byli Tomáš Kouřil, naše posila z Rosic, s 28 body, Adam Slavíček s 24 body, Honza Kuchař s 22body a za hranici 20 bodů se dostal ještě Petr Trungel s 21 body. 

Vítězství ve svých disciplínách zaznemanal Tomáš Kouřil ve skoku dalekém (463cm) a skoku vysokém (154cm), Petr Trungel jasně zvítězil nad překážkami v novém osobáku 10,35s, Filip Hrabina doběhl na děleném 1. místě na trati 150m v čase 21,25s a Lukáš Merta hodem dlouhým 54,08m dominoval v kriketovém míčku.

Zmínit se určitě musím o Vincentu Pospíšilovi, který byl pro nás velkým překvapením, když poprvé na závodech se hned probojoval na medailové umístění v kriketu a vrhu koulí!

Spousta dalších kluků dokázalo sbírat důležité body pro družstvo a předvádělo pěkné výkony a většina z nich v osobních rekordech! Navíc jsem posatvili i družstvo B, jelikož v našem oddíle je aktuálně přes 35 závodníků a zálohy v podobě ročníků 2009, kteří na těchto závodech sbírají zkušenosti, aby se již v dalším roce mohli stát oporami družstev.

Podívat se na všechny výkony můžete zde...

JP

 

11.06. 2020, 17:07


Copyright © Cibasport.cz 2011