Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žáci vládli 1.kolu soutěže družstev.

Ve středu proběhlo první kolo soutěže družstev mladších žáků a naši kluci jasně, s obrovským náskokem, zvítězili s bodovým ziskem 179,5 bodu před druhou Moravskou Slavií se 101 body a třetím atletickýcm klubem Kuřim s 59,5 body.

Nejúspěšnějšími sběrateli bodů byli Tomáš Kouřil, naše posila z Rosic, s 28 body, Adam Slavíček s 24 body, Honza Kuchař s 22body a za hranici 20 bodů se dostal ještě Petr Trungel s 21 body. 

Vítězství ve svých disciplínách zaznemanal Tomáš Kouřil ve skoku dalekém (463cm) a skoku vysokém (154cm), Petr Trungel jasně zvítězil nad překážkami v novém osobáku 10,35s, Filip Hrabina doběhl na děleném 1. místě na trati 150m v čase 21,25s a Lukáš Merta hodem dlouhým 54,08m dominoval v kriketovém míčku.

Zmínit se určitě musím o Vincentu Pospíšilovi, který byl pro nás velkým překvapením, když poprvé na závodech se hned probojoval na medailové umístění v kriketu a vrhu koulí!

Spousta dalších kluků dokázalo sbírat důležité body pro družstvo a předvádělo pěkné výkony a většina z nich v osobních rekordech! Navíc jsem posatvili i družstvo B, jelikož v našem oddíle je aktuálně přes 35 závodníků a zálohy v podobě ročníků 2009, kteří na těchto závodech sbírají zkušenosti, aby se již v dalším roce mohli stát oporami družstev.

Podívat se na všechny výkony můžete zde...

JP

 

11.06. 2020, 17:07


Copyright © Cibasport.cz 2011