Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Středa na Horníkové odstartovala sezónu na dráze.

  Hlad po závodech přilákal na  naši atletickou středu více jak šedesát našich členů, kteří předváděli pěkné výkony a nasazení. Rozhodně mezi kvalitními  výkony vynikají osobáky začínajícího žáka Filipa Pavlíča, který si výrazně vylepšil osobák ve skoku vysokém až na 170cm a rozhodně neřekl poslední slovo. Mezi mladšími žákyněmi  padalo hodně osobáků, když nejlépe se dařilo Jitce Nečasové, která překonala 136cm a hned za ní si vylepšily osobáky výkonem 133cm další holky Kristýna Gottvaldová a Viktorie Bočková. Výborně si vedly Natálka Skálová roč.2009 a Klára Pohlová, když obě se přenesly přes 128cm. V kategorii mladších žáků se vylepšil na výkon 138cm Adam Slavíček roč.2008 a o tři centimetry více zdolal Petr Trungel.

Sprinterské distance utrpěly velice silným protivětrem a tak výkon  Honze Ondráčka 7,38s naznačuje dobrou formu. Stejně tak velice dobře vypadá David Kovář, který proběhl 80m př. v čase 11,49s.

Sezóna se po dvouměsíčním celosvětovém výpadku každodenních činnostech rozjíždí a určitě nás čekají v této podivné sezóně pěkné výkony.

Další možnost si zazávodit budeme mít  další středu 27.5. opět na ZŠ Horníkova.

Č 

výsledky najde zde....

23.05. 2020, 17:33


Copyright © Cibasport.cz 2011