Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Středa na Horníkové odstartovala sezónu na dráze.

  Hlad po závodech přilákal na  naši atletickou středu více jak šedesát našich členů, kteří předváděli pěkné výkony a nasazení. Rozhodně mezi kvalitními  výkony vynikají osobáky začínajícího žáka Filipa Pavlíča, který si výrazně vylepšil osobák ve skoku vysokém až na 170cm a rozhodně neřekl poslední slovo. Mezi mladšími žákyněmi  padalo hodně osobáků, když nejlépe se dařilo Jitce Nečasové, která překonala 136cm a hned za ní si vylepšily osobáky výkonem 133cm další holky Kristýna Gottvaldová a Viktorie Bočková. Výborně si vedly Natálka Skálová roč.2009 a Klára Pohlová, když obě se přenesly přes 128cm. V kategorii mladších žáků se vylepšil na výkon 138cm Adam Slavíček roč.2008 a o tři centimetry více zdolal Petr Trungel.

Sprinterské distance utrpěly velice silným protivětrem a tak výkon  Honze Ondráčka 7,38s naznačuje dobrou formu. Stejně tak velice dobře vypadá David Kovář, který proběhl 80m př. v čase 11,49s.

Sezóna se po dvouměsíčním celosvětovém výpadku každodenních činnostech rozjíždí a určitě nás čekají v této podivné sezóně pěkné výkony.

Další možnost si zazávodit budeme mít  další středu 27.5. opět na ZŠ Horníkova.

Č 

výsledky najde zde....

23.05. 2020, 17:33


Copyright © Cibasport.cz 2011