Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Urbánek a Ježková se zasloužili v Modřicích o medailová umístění

V sobotu 7. 3. se konal tradiční Modřický pohár, pořádaný v rámci Brněnského běžeckého poháru. Na startu nechyběli ani zástupci našeho klubu. O nejvyšší umístění se postaral na trati dlouhé 5km Jakub Urbánek, který si v kategorii dorostenců doběhl pro stříbrnou medaili. I přesto, že to pocitově nebylo ono, jak sám říkal, vylepšil si svůj traťový výkon. V kategorii dorostenek se na bronzové příčce umístila Kristýna Ježková, které chybělo na stříbrnou Svobodovou z VSK Univerzita Brno pouhých 8 vteřin. Kristýnka a Kuba jsou zároveň průběžnými lídry seriálu závodů BBP v kategorii dorostenců. Do konce běžeckého poháru zbývají pouhé dva díly, věřím, že oba dva prvenství udrží.  O další pěkná umístění v top 10 se postarali: 7. Kulheimová Daniela (dorost), 7. Chaloupka Jan (Přípravka starší) a 8. Urbánek Matyáš (Starší žák). Na start 5 km se postavila také trenérka Jana Kouřilová.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.

Podrobné výsledky naleznete zde: https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Vysledky/Seznam-probehlych-akci/c2132-Detail-akce/ata708-BBP-8-Modricky-pohar

Další závod, který nás čeká je v sobotu 14.3. BBP 9 – Běh kolem Myslivny a současně MMaS v přespolním běhu ve Frýdku Místku.

ŠK

09.03. 2020, 19:17


Copyright © Cibasport.cz 2011