Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Urbánek a Ježková se zasloužili v Modřicích o medailová umístění

V sobotu 7. 3. se konal tradiční Modřický pohár, pořádaný v rámci Brněnského běžeckého poháru. Na startu nechyběli ani zástupci našeho klubu. O nejvyšší umístění se postaral na trati dlouhé 5km Jakub Urbánek, který si v kategorii dorostenců doběhl pro stříbrnou medaili. I přesto, že to pocitově nebylo ono, jak sám říkal, vylepšil si svůj traťový výkon. V kategorii dorostenek se na bronzové příčce umístila Kristýna Ježková, které chybělo na stříbrnou Svobodovou z VSK Univerzita Brno pouhých 8 vteřin. Kristýnka a Kuba jsou zároveň průběžnými lídry seriálu závodů BBP v kategorii dorostenců. Do konce běžeckého poháru zbývají pouhé dva díly, věřím, že oba dva prvenství udrží.  O další pěkná umístění v top 10 se postarali: 7. Kulheimová Daniela (dorost), 7. Chaloupka Jan (Přípravka starší) a 8. Urbánek Matyáš (Starší žák). Na start 5 km se postavila také trenérka Jana Kouřilová.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.

Podrobné výsledky naleznete zde: https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Vysledky/Seznam-probehlych-akci/c2132-Detail-akce/ata708-BBP-8-Modricky-pohar

Další závod, který nás čeká je v sobotu 14.3. BBP 9 – Běh kolem Myslivny a současně MMaS v přespolním běhu ve Frýdku Místku.

ŠK

09.03. 2020, 19:17


Copyright © Cibasport.cz 2011