Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

O víkendu proběhlo poslední halové Mistrovství české republiky.

O víkendu proběhlo poslední halové Mistrovství české republiky v tomto roce, na kterém se představili žáci a žákyně. A pro náš oddíl bylo úspěšné, když o stříbrnou medaili se postaral nad překážkami David Kovář, ktereý si již v rozběhu vylepšil své osobní maximum z 8,47s na skvělých 8,30s a tak se s ním muselo počítat na jednu z medailí. Ve finále to byla hra setin, když vítěz proběhl cílem v čase 8,26s, David finišoval opět ve vylepšeném výkonu 8,27s a třetí příčka byla za čas 8,28s. Gratulujeme!

O další umístění na finálových pozicích se postaral opět David Kovář, když na trati 150m skončil na čtvrtém místě v novém osobním rekordu 17,41s. Pátou příčku bral, teprve prvoročák mezi strašími žáky, Šimon Lopour na trati 1500m, také v novém osobním maximu 4:31,47s a dalšího prvoročáka za sebou nechal skoro o čtvrt minuty! Šestou příčku ve finále na 300m zaběhl Marek Jež, který v sobotu suveréně postoupil z rozběhu do nedělního finále časem 38,00s a zaostal tak za svým halovým osobákem o pouhou setinu. V nedělním finále vše rozběhl tak, aby se porval o jednu z medailí a na metě 200m to tak ještě vypadalo. Bohužel Markovi došly síly a ve finiši skončil těsně 6.

Jediná naše zástupkyně něžného pohlaví se představila ve vrhu koulí a byla jí Terka Myšková. Terka je hlavně dálkařka, ale postup na MČR ve skoku dalekém jí těsně nevyšel a tak vzala za vděk soutěží ve vhru koulí, kde zaznamenala výkon 9,62m a skončila na 18. místě.

Všem gratulujeme ke krásným výkonům, skvělým umístěním, osobním rekordům a Davidovi k medaili! 

Už nyní spřádáme plány na letní sezónu, která se neúprosně blíží a první závody na dráze nás čekají již v posledním dubnovém víkendu.

JP

 

Kompletní výsledky zde...   

03.03. 2020, 12:24


Copyright © Cibasport.cz 2011