Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

O víkendu proběhlo poslední halové Mistrovství české republiky.

O víkendu proběhlo poslední halové Mistrovství české republiky v tomto roce, na kterém se představili žáci a žákyně. A pro náš oddíl bylo úspěšné, když o stříbrnou medaili se postaral nad překážkami David Kovář, ktereý si již v rozběhu vylepšil své osobní maximum z 8,47s na skvělých 8,30s a tak se s ním muselo počítat na jednu z medailí. Ve finále to byla hra setin, když vítěz proběhl cílem v čase 8,26s, David finišoval opět ve vylepšeném výkonu 8,27s a třetí příčka byla za čas 8,28s. Gratulujeme!

O další umístění na finálových pozicích se postaral opět David Kovář, když na trati 150m skončil na čtvrtém místě v novém osobním rekordu 17,41s. Pátou příčku bral, teprve prvoročák mezi strašími žáky, Šimon Lopour na trati 1500m, také v novém osobním maximu 4:31,47s a dalšího prvoročáka za sebou nechal skoro o čtvrt minuty! Šestou příčku ve finále na 300m zaběhl Marek Jež, který v sobotu suveréně postoupil z rozběhu do nedělního finále časem 38,00s a zaostal tak za svým halovým osobákem o pouhou setinu. V nedělním finále vše rozběhl tak, aby se porval o jednu z medailí a na metě 200m to tak ještě vypadalo. Bohužel Markovi došly síly a ve finiši skončil těsně 6.

Jediná naše zástupkyně něžného pohlaví se představila ve vrhu koulí a byla jí Terka Myšková. Terka je hlavně dálkařka, ale postup na MČR ve skoku dalekém jí těsně nevyšel a tak vzala za vděk soutěží ve vhru koulí, kde zaznamenala výkon 9,62m a skončila na 18. místě.

Všem gratulujeme ke krásným výkonům, skvělým umístěním, osobním rekordům a Davidovi k medaili! 

Už nyní spřádáme plány na letní sezónu, která se neúprosně blíží a první závody na dráze nás čekají již v posledním dubnovém víkendu.

JP

 

Kompletní výsledky zde...   

03.03. 2020, 12:24


Copyright © Cibasport.cz 2011