Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Projekt v Olympii „Náš sportovní únor“ jsme v neděli ukončili.

  V neděli ve večerních hodinách jsme v nákupním centru po čtrnácti dnech uzavřeli projekt „Náš sportovní únor“ , když vrcholem byl jubilejní 25.ročník Brněnské laťky Olympia 2020. Celý projekt dopadl mimořádně dobře, když opravdu Olympie žila sportem a zájem na jednotlivých stanovištích byl neskutečně velký a tak animátoři  hlavně o víkendech si neoddechli a trpělivě sportovali se zájemci o pohyb. Vrchol celého projektu Brněnská laťka Olympia 2020 byl opravdovým vyvrcholením celého projektu, když doprovodný program měl mimořádně velké ohlasy, jak účastníků, tak návštěvníků Olympie a tak beseda s olympioniky, vystoupení sólistů brněnského divadla v muzikálové show, našich mladých sportovců, výstavka historie atletiky v Brně a Brněnské laťky, účast nejvyšších politických špiček jako primátorky města Brna, hejtmana Jihomoravského kraje a dalších byl opravdovým vyvrcholením oslav neskutečného jubilejního 25.ročníku Brněnské laťky Olympia. Mimořádně náročný program je již historií a vzhledem k vynikající spolupráci s vedením nákupního centra Olympia již mám spoustu podnětů na další ročník „Náš sportovní únor“ a tím i 26.ročníku Brněnské laťky OLYMPIA 2021!!!

Touto cestou děkuji i všem našim reklamním partnerům, kteří spojili své jméno s tímto neobvyklým projektem, který si získal velkou přízeň.

A co dál? Vzhůru do příprav dalšího jubilea a to do15.ročníku největšího žákovského závodu v Evropě European Kids Athletics Games, který proběhne tradičně začátkem září a o překvapení určitě nebude nouze.

Č 24.02. 2020, 06:38


Copyright © Cibasport.cz 2011