Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Vrchol v Olympii se blíží a v pátek jsme se zapsali do knihy rekordů a vše uzavřela primátorka města Brna.

 

M  Od samého rána Olympie žila sportem a kategorie žactva předváděly výborné výkony, když absolutorium zaslouží Veronika Jakusidisová, která si vylepšila osobák na vynikajících 169cm a hned za ní skončila kopřivnická závodnice Adéla Tkáčová, která se přenesla přes 166cm. Rozhodně  byly k vidění pěkné souboje a ve výborné atmosféře padlo spousta osobáků. Vrcholem dopoledne byl zápis do knihy rekordů, když jsme  stávající rekord 103 osob, kolikrát překonáme laťku ve výšce 125cm za 30min, výrazně překonali a dnes má rekord hodnotu 186 osob. Odpoledne proběhl velice pěkný program, když vystoupili naši předškoláčci s nádherným vystoupením a po vystoupení skupiny Magic free group proběhla velice zajímavá ukázka výchovy vodících psů pro nevidomé občany, když po předání šeku nadaci Atýsek v hodnotě 20000,-Kč se dražila fotografie od pana Maděriče se psí tématikou a bylo  velice příjemné, když celková částka se vyšplhala až na dalších 20000,- Kč  a tím Brněnská laťka Olympia 2020 výrazně přispěla na výchovu vodící psů.

Bezprostředně po skončení této charitativní akce, se do Olympie sjely světové výškařky a pod taktovkou  moderátora Štěpána Škorpila proběhla perfektní beseda s autogramiádou.

Závěrečnou tečku za pátečním večerem udělala paní primátorka města Brna, když zavítala mezi výškařky a předala ceny nejlepším školám v proběhlých soutěžích družstev a po vyzpovídání Štěpánem Škorpilem popřála výškařkám mnoho sportovních úspěchů v dnešním závodě.

Č

15.02. 2020, 03:54


Copyright © Cibasport.cz 2011