Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Olympia Brno v lesku olympijských vítězů!!!

     Naprosto ojedinělou možnost budou mít návštěvníci nákupního centra Olympia Brno, když v den mezinárodního závodu žen Brněnská laťka OLYMPIA 2020, která bude mimořádně hvězdně obsazena, si budou moci pobesedovat návštěvníci s pěti olympijskými  vítězi, s mistry světa, s mistry Evropy a dokonce se dvěma současnými světovými rekordmankami, což je naprosto ojedinělý unikát, který můžete zažít jenom v nákupním centru Olympia Brno a to 15.2.2020 od 16.00hod. A koho uvidíte? Svoji účast již přislíbili tito olympijští vítězové Jarmila Kratochvílová dodnes držitelka světového rekordu na 800m, Robert Změlík olympijský vítěz v desetiboji, čeká se na definitivní potvrzení  účasti olympijského vítěze ve střelbě Davida Kosteleckého a ze zahraničí k nám přijede dodnes držitelka světového rekordu ve skoku vysokém výkonem 209cm Stefka Kostadinová a fenomén výškařských sektorů olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa Stefan Holm, který přeskočil svoji osobní výšku o neuvěřitelných 60cm a jeho osobní rekord je 240cm. Další mimořádné osobnosti, které se představí na jubilejním 25.ročníku Brněnské laťky a které přislíbily účast,  budou mistr světa ve střelbě a jistý účastník OH v Tokiu Jiří Lipták, další jistý účastník OH v Tokiu a mistr Evropy v dráhové cyklistice Tomáš Bábek, rozhodně bude zajímavá osoba a věčná rivalka Jarmily Kratochvílové na 400m trati mistryně Evropy Táňa Kocembová-Netoličková a mistr Evropy ve skoku vysokém, který byl v loňském roce uveden do síně slávy brněnských sportovců Vladimír Malý.   

 Rozhodně si nenechejte ujít tuto naprosto ojedinělou podívanou a máte možnost v rámci veřejné besedy položit otázky našim olympionikům prostřednictvím známého moderátora Štěpána Škorpila.
Den před samotným závodem v pátek 14.2.2020 od 18.00hod. můžete získat cenné autogramy největších hvězd jubilejního 25.ročníku Brněnské laťky Olympia 2020 světové juniorské rekordmanky výkonem 204cm a vyhlášené největší juniorské atletické hvězdy za rok 2019 Jaroslavy Mahuchikh a stříbrné z OH v Londýně Julie Levchenko s osobním rekordem 202cm.    

Č

25.01. 2020, 16:03


Copyright © Cibasport.cz 2011