Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Sobota v Ostravě

V sobotu proběhl v Ostravě Otevřený přebor Moravskoslezského kraje a tak naši atleti vyrazili otestovat formu.

Dva nové osobní rekordy s velmi kvalitními časy má na svědomí Jenda Ondráček, když už v rozběhu na 60m dokázal týden starý osobní rekord vyrovnat a ve finále jej stlačil ještě o 4 setinky dolů na čas 7,18s. Na trati 200m, na konci dne, dokázal zaběhnout kvalitní čas 22,67s a těším se, až si Jenda vyběhá specifické halové zatáčky, kam až tento čas dokáže stlačit.

O účast na MČR dorostenek si řekly naše vytrvalkyně Marta Klobásková a Kristýnka Ježková, když trať dlouhou 3000m zvládla Marta za 10:52.83 a Kikča za 11:42,36.

Dva osobní rekordy předvedl Honza Čertek, když na trati 60m zaběhl 7,76s a na stejné distanci s překážkami zvládl kvalitních 8,74s. Nový osobní rekord, který má nyní hodnotu 9,15m zvládla v koulařském sektoru Adéla Ryndová. Vojta Smutný zvládl 60m a 200m ve svých standartech a tak šedesátku proběhl za 7,55s a dvoustovku za 23,79s. Ve výškařském sektoru se nám dnes moc nedařilo, Kristína Bošková se prala s technikou i rozěbhem a tak s výkonem 169cm není vůbec spokojená, nicméně věřím, že to byl jen jednorázový výpadek a na příštích závodech se Kika vrátí tam kam patří. Kuba Růžička se nyní pere s novou technikou a tak náplastí za nepříliš lichotivý výkon mu může být nový osobní rekord na 60m - 7,88s. Matěj Sabela si odskočil z koule (dnes 11,27m) právě do sektoru skoku vysokého a překonal 168cm. Filip Žitný opět stáhl par setinek ze svého osobáčku na šedesátce - 7,94s a dvoustovku zvládl za slušných 25,28s. Domča Miková po půl roce zaklela do bloků a na šedesátce jsme viděli technicky povedený závod. I když s časem nejsme úplně spokojeni, tak na tomto základu se už dá začít stavět lepší výkon. Terka Slavíčková neměla svůj den a tak na nejkratším sprintu předvedla jen 8,34s a dvoustovku probíhala první dráhou a bylo vidět jak úzké halové zatáčky sráží Terčinu rychlost. Zato Zuzka Drápalová si oproti minulému týdnu výrazně vylepšila výkon na šedesátce, když dnes zvládla slušných 8,27s a přidala 515cm ve skoku dalekém a jen malé přešlapy ji dělili od nového osobního rekordu. Na trať 800m se po měnším běžeckém výpadku postavil Lukáš Vítek a zvládl ji za 2:26,68. Na poloviční distanci se představila Adéla Pohlová, ale přepálila první kolo, a tak v kole druhém už to byl spíše boj s vlastní vůlí.

Příští týden čeká dorostence, juniory a dospělé závod v olomouckém tunelu a první neděli v únoru Mistrovství Moravy a Slezska v ostravské hale. Takže vzhůru do bojů a do tréninku, ať se nové osobáky jen hrnou.

JP

kompletní výsledky zde...

11.01. 2020, 18:01


Copyright © Cibasport.cz 2011