Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

3. závod brněnského běžeckého poháru ve Vranově

V sobotu 14. 12. se uskutečnil tradiční závod BBP Vranovský žleb. Tento víkend byl závody skutečně nabitý. Někteří sportovci odcestovali na halové závody do Ostravy, jiní přišli změřit své síly do Vranova.
Hned prvním závodníkem, který se vydal na trať dlouhou 1500m byl Šimon Lopour v kategorii starších žáků, který si s přehledem doběhl pro prvenství. Mezi dívkami na stejné trati doběhla na 6. místě Dagmar Peštová. V kategorii přípravek starších jsme měli tři zástupce. Mezi chlapci Davida Trůčku (9. místo) a mezi děvčaty Beátu Černou (15. místo) Karolínu Kubátovou (19. místo). Na trati dlouhé 6km se potom o medailové umístění postarala Marta Klobásková, která v kategorii dorostenek doběhla na stříbrné pozici. Veronika Rusínová doběhla na 8. místě.

I přes velmi namrzlou trať, kde nechyběly pády, se naši závodní s tratí poprali úctyhodně a všem moc gratulujeme.

Dalším závodem BBP bude 26. 12. Štěpánský běh v Syrovicích.

Všem závodníkům přeji krásné svátky a úspěšnou nadcházející sezónu.