Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Proběhl 26. ročník Vánoční dětské haly se skvělými výkony

V neděli 15. 12. proběhl již 46. ročník Vánoční dětské haly na ZŠ Horníkova. Tento krásný závod každoročně pořádáme pro ty naše nejmenší atlety, aby si vyzkoušeli atmosféru závodů, chuť vítězství a hořkost nezdarů, protože to ke sportu i k životu neodmyslitelně patří a je potřeba se nevzdávat, ale bojovat dál. A šlo opravdu vidět, že se tréninky jak na ZŠ Horníkova, tak na ZŠ Laštůvkova vyplácí. Výkony už od těch předškolních dětí, až po ostřílené závodníky z pátých tříd, byly obdivuhodné. Děti závodily s dravostí tygra a vervou vlka, což nám udělaly a věříme že i vám, ohromnou radost. Dokonce si dovolím konstatovat, že jsme včera viděli výkony našich budoucích atletických reprezentantů, jelikož těch talentů tam máme nespočet.

Na třetí adventní neděli se i díky vám rodičům, kteří jste přišli a podpořili jste vaše děti ve sportu a závodění, vytvořila krásná vánoční atmosféra ve dvou tělocvičnách. I přes chřipkovou epidemii, která v brněnských školách řádí, se sešlo téměř 100 dětí. Všichni se utkaly v trojboji, kde soutěžily ve sprintu na 20 m, skoku dalekém a hodu medicinbalem. Jen předškoláčci se předvedli v hodu raketkou. Po sečtení všech výkonů nám vyšly v každé kategorii dívek a chlapců tři nejlepší, kteří se postavili na stupně vítězů.

Celkové výsledky naleznete zde:

 http://cibasport.cz/prilohy/hlavni/V%C3%BDsledky.pdf

 

Fotogalerii je možné shlédnout na odkazu níže:

 https://ltichy.rajce.idnes.cz/15.12.2019_Detska_hala_Hornikova/

 

Děkujeme všem, kteří jste včera přišli a ti kteří se nemohli zúčastnit, ať nesmutní, protože budou další příležitosti, kde si budou moci zazávodit. Přeji vám krásný a když to půjde i trochu klidný předvánoční čas.

 

Za trenérský tým

Jana K.

 

 

16.12. 2019, 08:23


Copyright © Cibasport.cz 2011