Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Proběhl 26. ročník Vánoční dětské haly se skvělými výkony

V neděli 15. 12. proběhl již 46. ročník Vánoční dětské haly na ZŠ Horníkova. Tento krásný závod každoročně pořádáme pro ty naše nejmenší atlety, aby si vyzkoušeli atmosféru závodů, chuť vítězství a hořkost nezdarů, protože to ke sportu i k životu neodmyslitelně patří a je potřeba se nevzdávat, ale bojovat dál. A šlo opravdu vidět, že se tréninky jak na ZŠ Horníkova, tak na ZŠ Laštůvkova vyplácí. Výkony už od těch předškolních dětí, až po ostřílené závodníky z pátých tříd, byly obdivuhodné. Děti závodily s dravostí tygra a vervou vlka, což nám udělaly a věříme že i vám, ohromnou radost. Dokonce si dovolím konstatovat, že jsme včera viděli výkony našich budoucích atletických reprezentantů, jelikož těch talentů tam máme nespočet.

Na třetí adventní neděli se i díky vám rodičům, kteří jste přišli a podpořili jste vaše děti ve sportu a závodění, vytvořila krásná vánoční atmosféra ve dvou tělocvičnách. I přes chřipkovou epidemii, která v brněnských školách řádí, se sešlo téměř 100 dětí. Všichni se utkaly v trojboji, kde soutěžily ve sprintu na 20 m, skoku dalekém a hodu medicinbalem. Jen předškoláčci se předvedli v hodu raketkou. Po sečtení všech výkonů nám vyšly v každé kategorii dívek a chlapců tři nejlepší, kteří se postavili na stupně vítězů.

Celkové výsledky naleznete zde:

 http://cibasport.cz/prilohy/hlavni/V%C3%BDsledky.pdf

 

Fotogalerii je možné shlédnout na odkazu níže:

 https://ltichy.rajce.idnes.cz/15.12.2019_Detska_hala_Hornikova/

 

Děkujeme všem, kteří jste včera přišli a ti kteří se nemohli zúčastnit, ať nesmutní, protože budou další příležitosti, kde si budou moci zazávodit. Přeji vám krásný a když to půjde i trochu klidný předvánoční čas.

 

Za trenérský tým

Jana K.

 

 

16.12. 2019, 08:23


Copyright © Cibasport.cz 2011