Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na 40. ročníku Vánočního běhu Rudolfa Těsnohlídka nechyběli naši závodníci

Druhý adventní víkend byl opět ve znamení přespolního běhu. Tentokrát v Bílovicích nad Svitavou kde se uskutečnil již 40. Ročník Vánočního běhu Rudolfa Těsnohlídka a naši závodníci nechyběli na startu.
V kategorii nejmladšího žactva na trati dlouhé 390m reprezentovala naše barvy Lilien Stojanová která obsadila 7. místo (mezi děvčaty 2. Místo). Na stejné trati se utkali o rok starší závodníci, tentokrát v naší čtyřčlenné sestavě. První medailové umístění zde zaznamenal Jan Chaloupka, který doběhl na 2. místě. Na ? místě potom David Trůčka, na 9. místě. Druhé místo mezi děvčaty, celkově 5. Karolína Kubátová a 14. místo vybojovala Anna Stojanová.
V kategorii přípravek mezi děvčaty doběhla Ivanna Hetsko na konečném 6. místě. Mezi chlapci ve velmi těsném finiši vybojoval druhou příčku Adam Slavíček a 8. místo Jakub Stojan.
Mladší žákyně se utkali na trati dlouhé 650m  ani tady nechyběla naše zástupkyně Dagmar Peštová, ta si vyběhla stříbrnou příčku. Našimi nejstaršími zástupci byli kluci v kategorii starších žáků. Zde si Matyáš Urbánek doběhl pro 5. umístění a Lukáš Vítek pro sedmou příčku.

 Podrobné výsledky naleznete zde: http://behy.bilovice.info/docs/Vanocni_beh/40.Vanocni_beh_2019-Vysledky.pdf

 

Další závod BBP se uskuteční již tuto sobotu 15.12. ve Vranově.

ŠK

10.12. 2019, 21:59


Copyright © Cibasport.cz 2011