Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na 40. ročníku Vánočního běhu Rudolfa Těsnohlídka nechyběli naši závodníci

Druhý adventní víkend byl opět ve znamení přespolního běhu. Tentokrát v Bílovicích nad Svitavou kde se uskutečnil již 40. Ročník Vánočního běhu Rudolfa Těsnohlídka a naši závodníci nechyběli na startu.
V kategorii nejmladšího žactva na trati dlouhé 390m reprezentovala naše barvy Lilien Stojanová která obsadila 7. místo (mezi děvčaty 2. Místo). Na stejné trati se utkali o rok starší závodníci, tentokrát v naší čtyřčlenné sestavě. První medailové umístění zde zaznamenal Jan Chaloupka, který doběhl na 2. místě. Na ? místě potom David Trůčka, na 9. místě. Druhé místo mezi děvčaty, celkově 5. Karolína Kubátová a 14. místo vybojovala Anna Stojanová.
V kategorii přípravek mezi děvčaty doběhla Ivanna Hetsko na konečném 6. místě. Mezi chlapci ve velmi těsném finiši vybojoval druhou příčku Adam Slavíček a 8. místo Jakub Stojan.
Mladší žákyně se utkali na trati dlouhé 650m  ani tady nechyběla naše zástupkyně Dagmar Peštová, ta si vyběhla stříbrnou příčku. Našimi nejstaršími zástupci byli kluci v kategorii starších žáků. Zde si Matyáš Urbánek doběhl pro 5. umístění a Lukáš Vítek pro sedmou příčku.

 Podrobné výsledky naleznete zde: http://behy.bilovice.info/docs/Vanocni_beh/40.Vanocni_beh_2019-Vysledky.pdf

 

Další závod BBP se uskuteční již tuto sobotu 15.12. ve Vranově.

ŠK

10.12. 2019, 21:59


Copyright © Cibasport.cz 2011