Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Další díl běžeckého seriálu „Z lavic do lesa“ se odehrál v Bystrci

Ve čtvrtek 17. 9. se v Bystrci na louce při ulici Lýskova uskutečnil již 2. díl běžeckého seriálu Z lavic do lesa. Tento výstižný název je i cílem projektu, který se snaží v dětech vytvořit kladný vztah ke sportu v přírodě. Závod v přespolním běhu se pořádá pro žáky základních škol a víceletých gymnázií. Celý projekt je organizovaný sportovní agenturou Čiba sport, která se již více jak třicet let zabývá sportovní přípravou dětí.

Celé závodní dopoledne bylo provázeno krásným slunečným počasím, takže mladí sportovci měli ty nejlepší podmínky pro skvělé výkony. Osobně je přišel podpořit pan starosta Tomáš Kratochvíl, který nad tímto závodem převzal záštitu. Touto cestou mu moc děkujeme a vážíme si, že tak kladně podporuje sport v městské části Bystrc.

Závodu se zúčastnilo téměř 250 dětí z 11 základních škol a víceletých gymnázií. Žáci soutěžili v jednotlivých kategoriích mezi sebou a tři nejrychlejší získali pohár a diplom. Zároveň jednotlivé školy sbírají body pro svoji školu a na konci 4. dílu zjistíme, kdo se umístí mezi tři nejlepší školy v Brně.

Sportovci ze 3. až 5. tříd běželi 900 m dlouhou trať a jejich starší spolužáci z druhého stupně 1 350 m. Všichni si závod pochvalovali a již se společně těšíme na další dva díly, které se uskuteční 26. 3. 2020 v Kohoutovicích a 16. 4. 2020 v Žabovřeskách, kde celý seriál vyústí.

Výsledky naleznete zde: http://www.championchip.cz/akce/2019101710

 

Fotogalerii zde: https://www.cibasport.cz/fotografie155

 

Děkujeme všem vyučujícím, kteří se zapojili do ročního seriálu Z lavic do lesa a brzy opět na startu při dalším závodu z dílu běžeckého seriálu Z lavic do lesa.

 

Jana Kouřilová

ředitelka závodu

 

 

22.10. 2019, 21:48


Copyright © Cibasport.cz 2011