Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na Moravě a ve Slezsku jsou mladší žákyně 6. nejlepší tým!!

V neděli 6. 10. jsme bojovaly o co nejlepší umístění na Mistrovství Moravy a Slezska. Do tohoto finále jsme postoupily jako mistryně Jihomoravského kraje. Bohužel náš tým přijel do Šumperka značně oslabený nemocemi a zraněními, ale i to ke sportu patří. Přesto se děvčata semkla a bojovala až do konce. Nakonec je z toho krásné 6. místo za celkových 56 bodů.

Největší oporou týmu byly již tradičně Viky Křížová, Marťa Šamšulová a Eliška Neužilová. Viky a Marťa zvládly skvěle sprinterský trojboj (60, 150, 300 m), kde Viky kralovala ve všech třech disciplínách. Dalšími členkami týmu v tomto finále byly: Klárka Zapletalová, Viky Bočková, Kačka Dohnálková, sestry Gottvaldovi Kiki a Kačka, Magďa Letochová, Nelča Švábenská a Valča Klujová.

Kompletní výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/40746/

Všem děvčatům, která po celou dobu sezóny soutěžila, moc děkujeme za jejich kvalitní reprezentaci klubu a gratulujeme ke krásnému umístění, které je jistě dobrou prognózou pro příští rok. Také moc děkuji všem rodičům, které své děti podporují jak ve sportu, tak v závodění a věřím, že tato spolupráce a skvělá komunikace mezi vámi a námi trenéry přetrvá i do dalších sportovních let.

Teď hurá do podzimní přípravy, která je základem pro celý příští rok. Přeji děvčatům hlavně zdraví a ať si trénování užívají stejně jako závodění.

Jana K.

 

07.10. 2019, 11:24


Copyright © Cibasport.cz 2011