Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Na Moravě a ve Slezsku jsou mladší žákyně 6. nejlepší tým!!

V neděli 6. 10. jsme bojovaly o co nejlepší umístění na Mistrovství Moravy a Slezska. Do tohoto finále jsme postoupily jako mistryně Jihomoravského kraje. Bohužel náš tým přijel do Šumperka značně oslabený nemocemi a zraněními, ale i to ke sportu patří. Přesto se děvčata semkla a bojovala až do konce. Nakonec je z toho krásné 6. místo za celkových 56 bodů.

Největší oporou týmu byly již tradičně Viky Křížová, Marťa Šamšulová a Eliška Neužilová. Viky a Marťa zvládly skvěle sprinterský trojboj (60, 150, 300 m), kde Viky kralovala ve všech třech disciplínách. Dalšími členkami týmu v tomto finále byly: Klárka Zapletalová, Viky Bočková, Kačka Dohnálková, sestry Gottvaldovi Kiki a Kačka, Magďa Letochová, Nelča Švábenská a Valča Klujová.

Kompletní výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/40746/

Všem děvčatům, která po celou dobu sezóny soutěžila, moc děkujeme za jejich kvalitní reprezentaci klubu a gratulujeme ke krásnému umístění, které je jistě dobrou prognózou pro příští rok. Také moc děkuji všem rodičům, které své děti podporují jak ve sportu, tak v závodění a věřím, že tato spolupráce a skvělá komunikace mezi vámi a námi trenéry přetrvá i do dalších sportovních let.

Teď hurá do podzimní přípravy, která je základem pro celý příští rok. Přeji děvčatům hlavně zdraví a ať si trénování užívají stejně jako závodění.

Jana K.

 

07.10. 2019, 11:24


Copyright © Cibasport.cz 2011