Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žáci na Moravě na 7. místě!

V neděli proběhlo v Šumperku za chladného počasí finále Moravy a Slezska mladšího žactva družstev a naši kluci v nabité konkurenci 12 nejlepších týmu z celé Moravy vybojovali kvalitní 7 místo.

K vidění byly výborné výkony našich hochů, které si můžete prohlédnout zde... a jsem rád, že kluci vytvořili bojovného ducha postavili se čelem ke všem disciplínám, ikdyž ne třeba ke svým oblíbeným, i k výborné konkureci a bojovali až do samotného závěru o co nejlepší umístění. Proto sestavě Bolek Kočí, Šimon Lopour, Marek Ducháček, Ondra Šíma, Alex Bartoš, Sam Kubíček, Kuba Směšný, Víťa Jemelík, Tomáš Kučera, Daniel Paseka, Honza Dedík, Honza Bílek, Peťa Trungel, Honza Kuchař a Lukáš Merta patří velké díky a gratulace k jejich výkonům. 

Z této patnáctičlenné sestavy odchází 5 hochů v příštím roce posílit starší žactvo a 10 kluků narozených vletech 2007 zůstává nadále mladšími žáky, takže bude příští rok na čem stavět a pokusíme se toto umístění vylepšit. V záloze máme samozřejmě ještě kluky, kteří se nemohli tohoto závodu zůčastnit i kvalitní ročníky 2008, kteří budou určitě platnou sílou našho družstva.

Takže vhůru do tréninku, což je samozřejmě základem každého atletického výkonu a než se nadějeme, tak nás čeká halová sezoná se svými závody.

JP

 

 

07.10. 2019, 09:20


Copyright © Cibasport.cz 2011