Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Roční běžecký seriál „Z lavic do lesa“ odstartoval v Líšni

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 se v líšeňské Rokli rozběhl již 4. ročník 4dílného běžeckého seriálu Z lavic do lesa.  První díl proběhl za slunného a teplého počasí, které bylo pro mladé sportovce objednáno na míru. V úžasném parku v Líšni soutěžili v přespolním běhu žáci základních škol a víceletých gymnázií. Závodu se zúčastnilo téměř 300 dětí, které reprezentovaly jedenáct škol z Brna.

Žáci soutěžili mezi jednotlivci a první tři nejrychlejší v každé kategorii získali poháry a diplomy. Zástupci svých škol také sbírají body z jednotlivých závodů, které se sčítají a v souboji škol se rozhodne na jaře při čtvrtém dílu závodu 16. 4. 2020 v Žabovřeskách, kde se vyhlásí tři nejlepší školy v Brně.

Závod v Líšni velmi kladně podpořil pan starosta Mgr. Břetislav Štefan, který nad tímto závodem převzal záštitu. Osobně přišel podpořit mladé nadějné sportovce, kteří z jeho rukou převzali ceny. Touto cestou mu moc děkujeme a vážíme si, že podporuje sport v této městské části.

První stupeň, tedy žáci 3. až 5. tříd běželi dva okruhy celkově vzdálené 1 km. Druhý stupeň zvládl o okruh navíc. Na trati 1 500 m se bojovalo ve dvou kategoriích, 6. + 7. tříd a 8. + 9. tříd i víceletých gymnázií.

Celkové výsledky ze závodu naleznete na našem webu z lavic do lesa nebo zde: 

http://championchip.cz/akce/2019092610http://championchip.cz/akce/2019092610

Závod pravidelně pořádá naše agentura Čiba sport, která se již neskutečných třicet let věnuje rozvoji sportu u dětí a klade si za cíl, vytvořit u dětí kladný vztah ke sportu v přírodě, což napovídá i název projektu „Z lavic do lesa“.

Děkujeme všem vyučujícím, kteří se zapojili do ročního seriálu Z lavic do lesa a těšíme se velmi brzy na startu 2. dílu v Bystrci, který proběhne již 17. 10. 2019.

  

Mgr. Jana Kouřilová,

ředitelka závodu

 

02.10. 2019, 21:37


Copyright © Cibasport.cz 2011