Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žactvo na přeboru kraje na jedničku!!!

  V Blansku na přeboru Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva se nám dařilo nad očekávání dobře. Obě soutěže byly velice vyrovnané a dívky i když většina je ročník 2007 se staly mistryněmi kraje. Velkou oporou družstva byla naše posila od Bohdana Charváta Viktorie Křížová, která suverénně zvítězila na 60m, 150m, 300m a získala 33bodů. Obrovskou pochvalu zaslouží Terka Láchová, která neváhala i přes zdravotní problémy přijet z Prahy pomoct družstvu a nastoupila ve všech vrhačských disciplínách koule, oštěp, míček a vybojovala výborných 23 bodů. Výborných 20bodů vybojovala na 60mpř., dálce a výšce Eliška Neužilová, 15bodů připsala Martina Šamšulová na 60m, 150m a 4x60m. Celé družstvo vytvořilo výbornou partu a další členky postupně získávaly velmi cenné bodíky a tak Kristina a Kačka Gottvaldová,  Zuzka Machů, Sofie Smutná, Katka Pavlů, Valentína Klujová, Nela Švábenská, Klára Zapletalová, Katka Dohnálková, Viktorka Bočková, Aneta Nakládalová a Verča Týčová posbíraly celkem 137 bodů, které jim zajistily titul Jihomoravského kraje a postup na mistrovství Moravy a Slezska.

  Družstvo kluků bez několika zraněných předvedlo velkou bojovnost a celkem nečekaně obsadilo výborné druhé místo součtem 136,5 bodů a zajistilo si společně s dívkami postup na mistrovství Moravy a Slezska. Velkou oporou byly výkony Bolka Kočího, když na 60mpř., 150m a 300m nasbíral 29bodů, dalších 22bodů připsal výborný Šimon Lopour, který zvítězil na 1500m rozdílem dvou tříd a přidal body na 60m a 150m. Výborných 20bodů přidal Honza Bílek ze skoku dalekého, 60m př. a 60m a dalších výborných15bodů připsal z vrhačského trojboje oštěp, míček a koule Lukáš Merta. Všichni další členové Kučera, Dedík, Bartoš, Slavíček, Jemelík, Kašina, Soják, Ducháček, Šíma, Směšný, Kubíček a Paseka přidávali velmi důležité bodíky, které jim zajistili stříbrné medaile.

Velká gratulace všem i vedoucím družstev Janě Kouřilové a Honzovi Pokornému za vynikající kolektivní výkon a postup na mistrovství Moravy a Slezska, když v Šumperku budeme obhajovat medailové pozice z loňského roku.

Č

výsledky ze závodu zde....

27.09. 2019, 06:17


Copyright © Cibasport.cz 2011