Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žactvo na přeboru kraje na jedničku!!!

  V Blansku na přeboru Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva se nám dařilo nad očekávání dobře. Obě soutěže byly velice vyrovnané a dívky i když většina je ročník 2007 se staly mistryněmi kraje. Velkou oporou družstva byla naše posila od Bohdana Charváta Viktorie Křížová, která suverénně zvítězila na 60m, 150m, 300m a získala 33bodů. Obrovskou pochvalu zaslouží Terka Láchová, která neváhala i přes zdravotní problémy přijet z Prahy pomoct družstvu a nastoupila ve všech vrhačských disciplínách koule, oštěp, míček a vybojovala výborných 23 bodů. Výborných 20bodů vybojovala na 60mpř., dálce a výšce Eliška Neužilová, 15bodů připsala Martina Šamšulová na 60m, 150m a 4x60m. Celé družstvo vytvořilo výbornou partu a další členky postupně získávaly velmi cenné bodíky a tak Kristina a Kačka Gottvaldová,  Zuzka Machů, Sofie Smutná, Katka Pavlů, Valentína Klujová, Nela Švábenská, Klára Zapletalová, Katka Dohnálková, Viktorka Bočková, Aneta Nakládalová a Verča Týčová posbíraly celkem 137 bodů, které jim zajistily titul Jihomoravského kraje a postup na mistrovství Moravy a Slezska.

  Družstvo kluků bez několika zraněných předvedlo velkou bojovnost a celkem nečekaně obsadilo výborné druhé místo součtem 136,5 bodů a zajistilo si společně s dívkami postup na mistrovství Moravy a Slezska. Velkou oporou byly výkony Bolka Kočího, když na 60mpř., 150m a 300m nasbíral 29bodů, dalších 22bodů připsal výborný Šimon Lopour, který zvítězil na 1500m rozdílem dvou tříd a přidal body na 60m a 150m. Výborných 20bodů přidal Honza Bílek ze skoku dalekého, 60m př. a 60m a dalších výborných15bodů připsal z vrhačského trojboje oštěp, míček a koule Lukáš Merta. Všichni další členové Kučera, Dedík, Bartoš, Slavíček, Jemelík, Kašina, Soják, Ducháček, Šíma, Směšný, Kubíček a Paseka přidávali velmi důležité bodíky, které jim zajistili stříbrné medaile.

Velká gratulace všem i vedoucím družstev Janě Kouřilové a Honzovi Pokornému za vynikající kolektivní výkon a postup na mistrovství Moravy a Slezska, když v Šumperku budeme obhajovat medailové pozice z loňského roku.

Č

výsledky ze závodu zde....

27.09. 2019, 06:17


Copyright © Cibasport.cz 2011