Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Starší žáci na Moravě na sedmém místě.

Stejně jako u žákyň se v neděli 15.9. uskutečilo Mistrovství Moravy a Slezska družstev žáků a hoši v nabité konkurenci skončili na 7. místě.

Nejúspěšnějším sběratelem bodů byl tradičně David Kovář, který skončil 4. na 100m překážek, 5. v hodu oštěpem a 7. na trati 150m a přispěl družstvu 15 body. Za vítězství ve skoku vysokém Honza Donneberger vyskákal 11 bodů a další vítězství připsal na trati 300m Marek Jež. 7 body přispěl Filip Žitný, když doběhl 5. na 200m překážek a na poloviční trati s bariérami doběhl 10. Stejně, 7 body, přispěl Matyáš Charvát na trati 1500m čtvrtým místem. 4 body do celkového součtu přidal Mirek Dvořáček v kladivu a poslední 3 individální body vyběhl Lukáš Bambuch na steeplu. Bodovaly také štafety, největším počtem přispěla štafeta na 4x300m ve složení Jež, Žitný, Růžička, Charvát, která doběhla 5. a připsala 6 bodů a štafeta na 4x60m ve složení Donneberger, Růžička, Nesvadba, Bambuch doběhla 7. a připsala 4 body. 

Celkem tak kluci posbírali 68 bodů a i když 7. místo nevypadá na první pohled jako úspěch, tak z tohoto družstva je většina kluků teprve ročník narození 2005 a v této kategorii je budeme vídat ještě v roce příštím. Proto věřím, že za rok bychom mohli bojovat o postup na MČR, což bude určitě naším cílem!

JP

Kompletní výsledky zde...

 

 

23.09. 2019, 09:10


Copyright © Cibasport.cz 2011