Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Z MMaS družstev starších žákyň jsme si přivezly šťastnou sedmičku

Dnes 15. 9. se konalo Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků v Uherském Hradišti. Na toto mistrovství jsme se nominovaly z krajského finále z prvního místa a proto jsme také pomýšlely i na postup na MČR. Konkurence obzvláště severních krajů byla ale nad naše síly. Toto přání se nám sice nepodařilo, přesto jsme si odvezly výborné osobní výkony a sportovní zážitky. Děvčata bojovala za tým až do poslední chvíle. Sezónu družstev starších žákyň jsme ukončily krásným 7. místem.

O nejvíce bodů se dnes postarala Verča Jakusidisová, která velmi spolehlivě získala 25 bodů. Za první místo na 150 m brala za velmi kvalitní čas 19,19 s 11 bodů. Dalších 7 bodů nasbírala ve výšce za výkon 1,57 m a 7 bodů v dálce za 5,12 m.

Druhou nejvíce bodovanou je Zuzka Drápalová, která vybojovala dnes 16 bodů. V dálce se proskákala až ke třetímu místu a za výkon 5,15 m brala pro tým 8 bodů. V nejkratším sprintu na 60 m se probojovala do finále A, kde skončila na pátém místě a za čas 8,35 s získala 6 bodů. Poslední dva body urvala na 150 m časem 20,43 s.

Kristýnka Ježková i přes zablokovaný krk odběhla 1 500 m a prokázala svoji bojovnost a soudržnost k týmu. Získala 5 bodů časem 5:27,90.

Terka Slavíčková je také tradiční bodovanou závodnicí. Dnes se postavila na trať 60 m, kde se probojovala do finále B a za čas 8,44 s získala 1 bod, který ale doplnila 3 body z 300 m a čas 45,23 s.

Terka Myšková urvala 1 bod v kouli a Danča Kulheimová na 1 500 m.

Poslední 4 body získala štafeta 4x300 m ve složení: Helča Bryšová, Kristýnka Ježková, Natálka Skácelová a Terka Slavíčková.

 

Kompletní výsledky zde:

https://online.atletika.cz/vysledky/40548

 

Každopádně i zbývající členové týmu mají zásluhu na tomto umístění, i když zrovna dnes nebodovaly, zaslouží si velkou pochvalu za celou sezónu.

Viki Blažková, Toňa Bočková, Evča Kratochvílová, Anička Kubíčková, Markétka Kulheimová, Valča Mannová, Evča Rajská, Domča Salčáková, Barča Zahradníková a všechny další, které se během sezóny účastnily závodů družstev.

Všem moc děkuji a těším se na další sportovní výkony plné emocí.

 

Jana K.

 

15.09. 2019, 23:32


Copyright © Cibasport.cz 2011