Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Májanu závody smetl déšť a vezeme tři medailová umístění!!!

   Již v pátek při příjezdu na nás čekalo deštivé, ale teplé počasí a tak jsme se vydali na pláž na lehký trénink a někteří odvážlivci se vykoupali. V letošním roce jsme poprvé za šestnáctiletou historii závodu spali  v hotelu, protože v kempu byla veliká sportovní akce. Před večeří jsme udělali bojovou poradu a bylo jasné, že se vytvořila i s posilami výborná parta.

V sobotu ráno na nás čekalo krásné slunečné počasí a tak jsme se přesunuli do Majána, kde jsme nafasovali jednotné trika, přivítali se vřele s pořadateli a zahájili silně obsazené závody, když se nám dost dařilo. Hlavně netradičně pro nás byli úspěšné sprinty, když na 60m mladších dívek doběhla Viktorie Křížová v čase 8,43s na výborném 3.místě. Netrpělivě jsme čekali na start starších žákyň na 80m, kde na rozdíl od mladšího žactva mohlo starší žactvo již používat tretry a tam do bloku zaklekla Hana Blažková a všem ukázala svůj talent, když hned od prvních metrů nedala soupeřkám šanci a zvítězila velice kvalitním časem 10,11s. Třetí medaili vyběhl mladší žák na trati 600m náš  další velký talent Šimon Lopour, když si sáhl na dno svých sil a byl z toho bronz v čase 1:38,80. Další výborné umístění zaznamenal Bolek Kočí na 60m kde zaznamenal čas 8,23s a doběhl na kvalitním 5.místě a stejné umístění zaznamenal Jan Donnerbergr ve výšce výkonem 172cm, 8.místo vyskákal ve výšce mladší žák Petr Trungel výkonem139cm, 9.místo vybojovala v kouli  Zapletalová Klára výkonem 8,87m, 7.místo vyskákala v dálce Zuzka Drápalová za výkon 476cm a 9.místo vyběhla Kristýna Ježková na trati 1000m časem 3:24,64. Bohužel, ale okolo 16.00hodiny se začaly stahovat na stadionem mraky a během chvilky se spustil neskutečný slejvák, který donutil pořadatele v průběhu soutěží ukončit celý závod a tak čtyři disciplíny vůbec neproběhly. Celkové pořadí družstev pro nás dopadlo velice dobře, když jsme obsadili v silné konkurenci 10.místo.

Všichni zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a za vytvoření výborné party.

Podzimní sezóna byla zahájena a v pondělí vypukne v Brně největší mítink Evropy, když se Pod Palackého vrchem po naší organizační taktovkou představí necelých 1800 účastníků z 19 států Evropy.

Velká gratulace všem medailistům a všem velká pochvala za bojovnost.

Č 

další foto najdete zde....

07.09. 2019, 19:53


Copyright © Cibasport.cz 2011