Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Májanu závody smetl déšť a vezeme tři medailová umístění!!!

   Již v pátek při příjezdu na nás čekalo deštivé, ale teplé počasí a tak jsme se vydali na pláž na lehký trénink a někteří odvážlivci se vykoupali. V letošním roce jsme poprvé za šestnáctiletou historii závodu spali  v hotelu, protože v kempu byla veliká sportovní akce. Před večeří jsme udělali bojovou poradu a bylo jasné, že se vytvořila i s posilami výborná parta.

V sobotu ráno na nás čekalo krásné slunečné počasí a tak jsme se přesunuli do Majána, kde jsme nafasovali jednotné trika, přivítali se vřele s pořadateli a zahájili silně obsazené závody, když se nám dost dařilo. Hlavně netradičně pro nás byli úspěšné sprinty, když na 60m mladších dívek doběhla Viktorie Křížová v čase 8,43s na výborném 3.místě. Netrpělivě jsme čekali na start starších žákyň na 80m, kde na rozdíl od mladšího žactva mohlo starší žactvo již používat tretry a tam do bloku zaklekla Hana Blažková a všem ukázala svůj talent, když hned od prvních metrů nedala soupeřkám šanci a zvítězila velice kvalitním časem 10,11s. Třetí medaili vyběhl mladší žák na trati 600m náš  další velký talent Šimon Lopour, když si sáhl na dno svých sil a byl z toho bronz v čase 1:38,80. Další výborné umístění zaznamenal Bolek Kočí na 60m kde zaznamenal čas 8,23s a doběhl na kvalitním 5.místě a stejné umístění zaznamenal Jan Donnerbergr ve výšce výkonem 172cm, 8.místo vyskákal ve výšce mladší žák Petr Trungel výkonem139cm, 9.místo vybojovala v kouli  Zapletalová Klára výkonem 8,87m, 7.místo vyskákala v dálce Zuzka Drápalová za výkon 476cm a 9.místo vyběhla Kristýna Ježková na trati 1000m časem 3:24,64. Bohužel, ale okolo 16.00hodiny se začaly stahovat na stadionem mraky a během chvilky se spustil neskutečný slejvák, který donutil pořadatele v průběhu soutěží ukončit celý závod a tak čtyři disciplíny vůbec neproběhly. Celkové pořadí družstev pro nás dopadlo velice dobře, když jsme obsadili v silné konkurenci 10.místo.

Všichni zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a za vytvoření výborné party.

Podzimní sezóna byla zahájena a v pondělí vypukne v Brně největší mítink Evropy, když se Pod Palackého vrchem po naší organizační taktovkou představí necelých 1800 účastníků z 19 států Evropy.

Velká gratulace všem medailistům a všem velká pochvala za bojovnost.

Č 

další foto najdete zde....

07.09. 2019, 19:53


Copyright © Cibasport.cz 2011