Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Čejkovicích probíhá příprava na podzimní závody.

  Dny plné hodových oslav a překrásného počasí čekaly na naši skupinu při příjezdu do Čejkovic. Od prvních dní jsme zahájili pod vedením trenérů Jana Pokorného, Jany Kouřilové, Šárky Klaclové a Ctibora Nezdařila hltat tréninkové dávky v překrásném prostředí Čejkovic.

Tréninkovou skupinu skokanek obohatila účast reprezentantky Slovenska ve víceboji Lucie Vadlejch a do skupiny již naskočila další reprezentantka Slovenska ve skoku vysokém a účastnice na nedávném ME do 23let ve Švédsku Monika Zavilinská, když společně již se skupinovou stálicí a další účastnicí ME do 23 let Kikou Boškovou předvádí holky kvalitní výkony a jsem přesvědčen, že společné tréninky všech je budou posouvat výš a Lucii pomohou k překonání limitu ve víceboji na OH do Tokia. Rozhodně pro naši omladinu je velkou motivací trénink s takovou sestavou a mohu říci, že všichni odvádí výborné tréninkové nasazení a jsou hlavně perfektní parta, která si dopřává  vydatně relaxu  na  hodových atrakcích.

Pro nás trenéry je velice příjemné sledovat hodové tradice Čejkovic, když každodenní průvody krojů jsou opravdu zajímavé. Počasí nám mimořádně přeje a tak jdeme využívat každé chvilky k zlepšování kondice.

Č

Další fotky naleznete zde.....

21.08. 2019, 07:14


Copyright © Cibasport.cz 2011