Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Neděle na MČR v znamení 4. a 5. míst

V neděli proběhl závěrečný 3. den MČR dorostu a juniorů a výkony zle poznamenal vítr, který na stadionu panoval.

Jako první se předsatvila v trojskokanském sektoru Adélka Neužilová, která se sice celou seźonu technicky trápila a během ní zaznamenala pouze jeden skok za hranici 11m, ale již v rozskakování vypadala Adéla skvěle a hned prvním pokusem doletla na značku 11 metru a 10 centimetrů. Jedenáctimetrovou hranici pak přeskočila i ve všech dalších 5 pokusech a nejdál to bylo v pokusu 5., kdy za výkon 11,33m a brala páté místo. 

Eliáš Urban po sobotním osobním rekordu na 400m si vylepšil osobní rekord i v nedělním finále na hodnotu 49,26s a obsadil celkové páté místo.

Jenda Ondráček, který již za pátek a sobotu absolvoval 5 startů na sprintrerských distancích, absolvoval semifinálový běh na 200m a s přehledem postoupil z druhého místa do odpoledního finále. Jenda za to vzal ve finále hned od prvních metrů a ze zatáčky vybíhal na 3. pozici s malým náskokem na čtvrtého, nicméně silný protivítr -4,3m/s a Jendova lehká postava si spolu moc nerozuměli a tak na něj zbylo "pouze" čtvrté, ale i tak výborné!!! umístění. 

V semifinále na 200m se představil i Vojta Smutný, který doběhl na 7. nepostupovém místě a v trojskoku dorostenců se představil Štěpán Prokeš, který si, bohužel, při prvním pokusu obnovil zranění paty a tak celý závod protrpěl a skončil na místě třináctém.

JP

výsledky zde...

02.07. 2019, 14:21


Copyright © Cibasport.cz 2011