Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Neděle na MČR v znamení 4. a 5. míst

V neděli proběhl závěrečný 3. den MČR dorostu a juniorů a výkony zle poznamenal vítr, který na stadionu panoval.

Jako první se předsatvila v trojskokanském sektoru Adélka Neužilová, která se sice celou seźonu technicky trápila a během ní zaznamenala pouze jeden skok za hranici 11m, ale již v rozskakování vypadala Adéla skvěle a hned prvním pokusem doletla na značku 11 metru a 10 centimetrů. Jedenáctimetrovou hranici pak přeskočila i ve všech dalších 5 pokusech a nejdál to bylo v pokusu 5., kdy za výkon 11,33m a brala páté místo. 

Eliáš Urban po sobotním osobním rekordu na 400m si vylepšil osobní rekord i v nedělním finále na hodnotu 49,26s a obsadil celkové páté místo.

Jenda Ondráček, který již za pátek a sobotu absolvoval 5 startů na sprintrerských distancích, absolvoval semifinálový běh na 200m a s přehledem postoupil z druhého místa do odpoledního finále. Jenda za to vzal ve finále hned od prvních metrů a ze zatáčky vybíhal na 3. pozici s malým náskokem na čtvrtého, nicméně silný protivítr -4,3m/s a Jendova lehká postava si spolu moc nerozuměli a tak na něj zbylo "pouze" čtvrté, ale i tak výborné!!! umístění. 

V semifinále na 200m se představil i Vojta Smutný, který doběhl na 7. nepostupovém místě a v trojskoku dorostenců se představil Štěpán Prokeš, který si, bohužel, při prvním pokusu obnovil zranění paty a tak celý závod protrpěl a skončil na místě třináctém.

JP

výsledky zde...

02.07. 2019, 14:21


Copyright © Cibasport.cz 2011