Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Stříbrná sobota v Olomouci.

Druhý den mistrovství České republiky byl pro náš oddíl ve stříbrných barvách.

Kuba Kopeček vybojoval druhé místo v hodu oštěpem, když se sice technicky trápil, ale pokus číslo dvě dokázal poslat do vzdálenosti 64 metrů a 47 centimetrů a to mu zaručilo stříbrnou pozici a účast na mezistátním utkání!

Druhou stříbrnou medaili vybojovala sprinterská štafeta na 4x100m, když ve složení Sebastian Raus, Jenda Ondráček, Štěpán Prokeš a Vojta Smutný, předvedla perfektní předávky a doběhla na druhém místě! Za svými zády nechala i štafetu silného oddílu Slávie Praha. Kluci svůj letošní nejlepší čas dokázali stlačit až na 43,34s a nad jejich síly byla pouze štafeta domácího Olomouce.

V soutěžích jednotlivců zazanamenal ve finále 100m Jenda Ondráček 5. místo a stal se tak nejlepším dorostenecm ročníku narození 2003! Navíc Jenda vybjoval v rozěbhu na 200m postup do semifinále výborným časem 22,30s a do stejného semifinále jej doprovodí Vojta Smutný, když jeho čas 22,97s pro něj znamená také nový osobní rekord. 

V rozběhu na 400m potvrdil vzrůstající formu Eliáš Urban, když postoupil v novém osobním rekordu 49,31s do nedělního finále.

V hodu oštěpem juniorek, si za výkon v protivětru 32,20m odváží Adéla Ryndová 15. místo, což je oproti papírovým předpokladům polepšení o jednu příčku. 

Všem gratuljeme k výkonnům na vrcholném závodu sezóny a vzhůru do nedělních soubojů, kde zástupce našho oddílu čekají semifinálové a finálové běhy na 200m, finále na 400m a trojskok dorostenek a dorostenců.

Kompletní výsledky k nahlednutí zde....

30.06. 2019, 00:00


Copyright © Cibasport.cz 2011