Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Stříbrná sobota v Olomouci.

Druhý den mistrovství České republiky byl pro náš oddíl ve stříbrných barvách.

Kuba Kopeček vybojoval druhé místo v hodu oštěpem, když se sice technicky trápil, ale pokus číslo dvě dokázal poslat do vzdálenosti 64 metrů a 47 centimetrů a to mu zaručilo stříbrnou pozici a účast na mezistátním utkání!

Druhou stříbrnou medaili vybojovala sprinterská štafeta na 4x100m, když ve složení Sebastian Raus, Jenda Ondráček, Štěpán Prokeš a Vojta Smutný, předvedla perfektní předávky a doběhla na druhém místě! Za svými zády nechala i štafetu silného oddílu Slávie Praha. Kluci svůj letošní nejlepší čas dokázali stlačit až na 43,34s a nad jejich síly byla pouze štafeta domácího Olomouce.

V soutěžích jednotlivců zazanamenal ve finále 100m Jenda Ondráček 5. místo a stal se tak nejlepším dorostenecm ročníku narození 2003! Navíc Jenda vybjoval v rozěbhu na 200m postup do semifinále výborným časem 22,30s a do stejného semifinále jej doprovodí Vojta Smutný, když jeho čas 22,97s pro něj znamená také nový osobní rekord. 

V rozběhu na 400m potvrdil vzrůstající formu Eliáš Urban, když postoupil v novém osobním rekordu 49,31s do nedělního finále.

V hodu oštěpem juniorek, si za výkon v protivětru 32,20m odváží Adéla Ryndová 15. místo, což je oproti papírovým předpokladům polepšení o jednu příčku. 

Všem gratuljeme k výkonnům na vrcholném závodu sezóny a vzhůru do nedělních soubojů, kde zástupce našho oddílu čekají semifinálové a finálové běhy na 200m, finále na 400m a trojskok dorostenek a dorostenců.

Kompletní výsledky k nahlednutí zde....

30.06. 2019, 00:00


Copyright © Cibasport.cz 2011