Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

První den MČR dorostu a juniorů na 100%

První den třídenního mistrovství České republiky dorostenců a juniorů, který právě probíhá v Olomouci vyšel našim atletům na 100%.

Jakub Urbánek na své oblíbené trati 2000m překážek dokázal vybojovat 3. místo! Kuba se celý závod držel ve vedouocí pětičlenné skupině, která 600m před cílem začala stupňovat tempo a v cílové rovince Kuba odrazil nápor nakonec čtvrtého otrokovického závodníka a o 7 setin udržel bronzovou příčku.

Jenda Ondráček po návratu ze školního výletu hledal v rozběhu to správné závodní rozpoložení a časem 11,30s zvládl postoupit do semifinále, které zvládl již výrazně lépe, když si zaběhl nový osobní rekord 11,07s a z třetího místa postoupil přímo do sobotního finále.

Kuba Kopeček absolvoval kvalifikaci v oštěpu a po prvním technicky nevydařeném pokusu již nenenchal nikoho na pochybách, že je vedoucím dorostencem česých tabulek, a hodem dlouhým 57,57m překonal potřebnou kvalifikační vzdálenost a v sobotu nastoupí na své finále.

Domča Miková běžela v rozběhu na 100m 12,88s což je velmi blízko letošního maxima a osobního rekordu a tento výkon stačil na 21.místo. Nicméně po tom, co si Domča zvykne, po přechodu do našeho oddílu, na jiné tréninkové metody a vše si sedne, tak tyto časy půjdou výrazně dolů.

Výsledky si můžete prohlédnout zde...

JP

 

 

28.06. 2019, 22:37


Copyright © Cibasport.cz 2011