Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

První den MČR dorostu a juniorů na 100%

První den třídenního mistrovství České republiky dorostenců a juniorů, který právě probíhá v Olomouci vyšel našim atletům na 100%.

Jakub Urbánek na své oblíbené trati 2000m překážek dokázal vybojovat 3. místo! Kuba se celý závod držel ve vedouocí pětičlenné skupině, která 600m před cílem začala stupňovat tempo a v cílové rovince Kuba odrazil nápor nakonec čtvrtého otrokovického závodníka a o 7 setin udržel bronzovou příčku.

Jenda Ondráček po návratu ze školního výletu hledal v rozběhu to správné závodní rozpoložení a časem 11,30s zvládl postoupit do semifinále, které zvládl již výrazně lépe, když si zaběhl nový osobní rekord 11,07s a z třetího místa postoupil přímo do sobotního finále.

Kuba Kopeček absolvoval kvalifikaci v oštěpu a po prvním technicky nevydařeném pokusu již nenenchal nikoho na pochybách, že je vedoucím dorostencem česých tabulek, a hodem dlouhým 57,57m překonal potřebnou kvalifikační vzdálenost a v sobotu nastoupí na své finále.

Domča Miková běžela v rozběhu na 100m 12,88s což je velmi blízko letošního maxima a osobního rekordu a tento výkon stačil na 21.místo. Nicméně po tom, co si Domča zvykne, po přechodu do našeho oddílu, na jiné tréninkové metody a vše si sedne, tak tyto časy půjdou výrazně dolů.

Výsledky si můžete prohlédnout zde...

JP

 

 

28.06. 2019, 22:37


Copyright © Cibasport.cz 2011