Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žáci potvrdili svoji sílu na 2. kole základní části soutěže družstev!

Mladší žáci potvrdili svoji sílu na 2. kole základní části soutěže družstev a jasně z prvního místa postupují na finále jihomoravského kraje. Když v tomto kole posbírali naši kluci 130,5bodu a druhý AK Olymp porazili o více než 30bodů. Stále však ještě naše družstvo nebylo v plné síle, jelikož Honza Bílek zvládl absolvovat kvůli nevolnostem pouze 60m překážek a probíhající vedra v kombinaci se školními výlety si vyžádaly daň na zdraví Adama Uxy a Tomáše Kučery.

Celkem 33 bodů, za tři vítězství, vybojoval Bolek Kočí, když jasně zvítězil na trati 60m v novém osobním maximu 8,09s a na stejné trati s překážkami zvládl další osobák 9,85s a pouze na trati 300m, po volně rozběhnutém začátku, z toho nebyl osobní rekord, čas 43,76s. 16 bodů, velmi kvalitní čas a vítězství na 1500m zaznamenal Šimon Lopour a ještě přidal i kvalitní výkon na 60m 8,67s. 15 body přispěl do bodové sbírky družstva nováček Honza Kuchař, když v kouli skončil 4., v hodu kriketovým míčkem 6. a ve skoku vysokém 8. a určitě má Honza našlápnuto na příčky ještě vyšší! 12. body přispěl Lukáš Merta, když o vítězství v hodu kriketovým míčkem ho připravili kluci baseballisti nominovaní družstvem AK Olymp Brno, ale výkon těsně pod 50m je velmi kvalitní, v kouli Lukáš přidal 7. místo a deváté místo vyběhl na trati 300m. Přes hranici 10 bodů se dostal ještě Peťa Trungel, když za výkon 130cm ve skoku vysokém bral 3. místo a 8 bodů a 3 body za 8. místo přidal nad překážkami.

K vidění bylo ještě spousta dalších pěkných výkonů a prohlédnout si je můžete zde...

Gratuluji a pevně doufám, že se všichni kluci připraví na finále, které proběhne ve čtvrtek 26. září, budou zdraví a ve formě, abychom se mohli utkat v plné síle proti nejlepším družstvům z kraje! A pokud vše vyjde, tak by nás neměl minout postup na finále celé Moravy a Slezska!

JP

 

 

17.06. 2019, 12:29


Copyright © Cibasport.cz 2011