Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mladší žáci potvrdili svoji sílu na 2. kole základní části soutěže družstev!

Mladší žáci potvrdili svoji sílu na 2. kole základní části soutěže družstev a jasně z prvního místa postupují na finále jihomoravského kraje. Když v tomto kole posbírali naši kluci 130,5bodu a druhý AK Olymp porazili o více než 30bodů. Stále však ještě naše družstvo nebylo v plné síle, jelikož Honza Bílek zvládl absolvovat kvůli nevolnostem pouze 60m překážek a probíhající vedra v kombinaci se školními výlety si vyžádaly daň na zdraví Adama Uxy a Tomáše Kučery.

Celkem 33 bodů, za tři vítězství, vybojoval Bolek Kočí, když jasně zvítězil na trati 60m v novém osobním maximu 8,09s a na stejné trati s překážkami zvládl další osobák 9,85s a pouze na trati 300m, po volně rozběhnutém začátku, z toho nebyl osobní rekord, čas 43,76s. 16 bodů, velmi kvalitní čas a vítězství na 1500m zaznamenal Šimon Lopour a ještě přidal i kvalitní výkon na 60m 8,67s. 15 body přispěl do bodové sbírky družstva nováček Honza Kuchař, když v kouli skončil 4., v hodu kriketovým míčkem 6. a ve skoku vysokém 8. a určitě má Honza našlápnuto na příčky ještě vyšší! 12. body přispěl Lukáš Merta, když o vítězství v hodu kriketovým míčkem ho připravili kluci baseballisti nominovaní družstvem AK Olymp Brno, ale výkon těsně pod 50m je velmi kvalitní, v kouli Lukáš přidal 7. místo a deváté místo vyběhl na trati 300m. Přes hranici 10 bodů se dostal ještě Peťa Trungel, když za výkon 130cm ve skoku vysokém bral 3. místo a 8 bodů a 3 body za 8. místo přidal nad překážkami.

K vidění bylo ještě spousta dalších pěkných výkonů a prohlédnout si je můžete zde...

Gratuluji a pevně doufám, že se všichni kluci připraví na finále, které proběhne ve čtvrtek 26. září, budou zdraví a ve formě, abychom se mohli utkat v plné síle proti nejlepším družstvům z kraje! A pokud vše vyjde, tak by nás neměl minout postup na finále celé Moravy a Slezska!

JP

 

 

17.06. 2019, 12:29


Copyright © Cibasport.cz 2011