Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Před sezónní soustředění je za námi!!

Výběr našich nejlepších atletů využilo velikonoční prázdniny na ladění formy v Čejkovicích. Dvaceti členná sestava skokanů, sprinterů, překážkářů, oštěpařů a běžců se od středy do neděle připravovala na krásném, novém stadionu mezi vinicemi. Počasí bylo objednané na výbornou, takže mimo formy jsme si dovezli i pěkné opálení.

Dny byly pro naše sportovce opravdu náročné, jelikož jsme měli každý den dvoufázové tréninky, které byly fyzicky, ale i psychicky dost náročné, aby byly zvládnuty na výbornou. Převážně jsme se soustředili na techniku, rychlost a sílu. Za všechny trenéry musím potvrdit, že se soustředění povedlo a jsme spokojení nad očekávání. Nálada jak na tréninku, tak mimo něj byla příjemná a určitě si všichni účastníci toto soustředění užili.

Příprava byla těžká a dlouhá, takže věříme v úspěšnou sezónu plnou nových osobních rekordů. První test, jak dobře jsme natrénovali, bude už příští víkend na našem závodě Přeboru oddílů v Brně na atletickém hřišti ZŠ Laštůvkova, který odstartuje letní sezónu na dráze. Čeká nás opravdu náročné závodní období, na které se ale již netrpělivě těšíme.

Celou fotogalerii naleznete zde:

 https://www.cibasport.cz/fotografie150

 

Za trenérský tým

Jana K.

 

22.04. 2019, 00:35


Copyright © Cibasport.cz 2011