Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Před sezónní soustředění je za námi!!

Výběr našich nejlepších atletů využilo velikonoční prázdniny na ladění formy v Čejkovicích. Dvaceti členná sestava skokanů, sprinterů, překážkářů, oštěpařů a běžců se od středy do neděle připravovala na krásném, novém stadionu mezi vinicemi. Počasí bylo objednané na výbornou, takže mimo formy jsme si dovezli i pěkné opálení.

Dny byly pro naše sportovce opravdu náročné, jelikož jsme měli každý den dvoufázové tréninky, které byly fyzicky, ale i psychicky dost náročné, aby byly zvládnuty na výbornou. Převážně jsme se soustředili na techniku, rychlost a sílu. Za všechny trenéry musím potvrdit, že se soustředění povedlo a jsme spokojení nad očekávání. Nálada jak na tréninku, tak mimo něj byla příjemná a určitě si všichni účastníci toto soustředění užili.

Příprava byla těžká a dlouhá, takže věříme v úspěšnou sezónu plnou nových osobních rekordů. První test, jak dobře jsme natrénovali, bude už příští víkend na našem závodě Přeboru oddílů v Brně na atletickém hřišti ZŠ Laštůvkova, který odstartuje letní sezónu na dráze. Čeká nás opravdu náročné závodní období, na které se ale již netrpělivě těšíme.

Celou fotogalerii naleznete zde:

 https://www.cibasport.cz/fotografie150

 

Za trenérský tým

Jana K.

 

22.04. 2019, 00:35


Copyright © Cibasport.cz 2011